Klej do tipsów i paznokci z pędzelkiem MOCNY 7,5 g LALILL Rozwiń

Klej do tipsów i paznokci z pędzelkiem MOCNY 7,5 g LALILL

2021-0071-N

Nowy

5,99 zł

brutto

Więcej informacji

Klej do paznokci z pędzelkiem 7,5 g LaLill

Bardzo mocny klej do tipsów, paznokci sztucznych, ozdób, cyrkonii  – szybkoschnący, łatwy w użyciu.

Zalety:
  • Trwałość – klej do końcówek paznokci charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do naturalnego paznokcia i wyjątkową trwałością. Szybko i trwale łączy naturalną płytkę paznokcia z powierzchnią końcówki paznokcia.
  • Szybkie schnięcie – klej do końcówek paznokci gwarantuje szybkie schnięcie, dzięki czemu końcówki paznokci będą wyglądać estetycznie i naturalnie. Nie uszczelnia się i nie tworzy pęcherzyków powietrza.
  • Łatwe zastosowanie – klej do końcówek paznokci to wydajny produkt w małej poręcznej butelce. Dzięki wygodnemu pędzelkowi nakładanie kleju jest o wiele łatwiejsze, szybsze i nie wymaga wiele ćwiczeń.
  • Wszechstronność – oprócz doskonałych właściwości do klejenia końcówek paznokci, produkt nadaje się również do nakładania ozdób na paznokcie.

Ten produkt umożliwia osiągnięcie wyników w jakości salonu w zaciszu własnego domu i daje swobodę eksperymentowania z szeroką gamą stylów i stylizacji. Jedną z kluczowych cech naszego kleju do końcówek paznokci jest jego duża siła wiązania. Został on tak zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkową przyczepność i sprawia że końcówki paznokci lub dekoracje mocno przylegają do naturalnych paznokci. To bezpieczne połączenie utrzymuje integralność Twoich wzorów paznokci i umożliwia im utrzymanie przez dłuższy okres bez konieczności dokonywania korekt. Szybki czas schnięcia to kolejna atrakcja tego produktu. Ta właściwość nie tylko oszczędza czas, ale również sprawia, że końcówki paznokci są precyzyjnie i mocno zamocowane, co zmniejsza ryzyko wypadków lub niedoskonałości.

Pojemność: 7,5 g

Reviews

Twoja opinia!

Żel UV jednofazowy COVER 15ml