Cleaner Classic 500 ml - LUX płyn do odtłuszczania paznokci hybryd z korkiem dozującym LALILL Rozwiń

Cleaner Classic 500 ml - LUX płyn do odtłuszczania paznokci hybryd z korkiem dozującym LALILL

5000-2508-H

Nowy

12,99 zł

brutto

Więcej informacji

Cleaner LaLill

Odtłuszczacz do paznokci to specjalny produkt, który używany jest do czyszczenia i wstępnej obróbki paznokci przed użyciem produktów do manicure, takich jak lakier do paznokci, lakier hybrydowy, żel lub akryl. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, brud, olej i naturalne tłuszcze z powierzchni paznokcia. Preparat służy również do przemywania warstwy dyspersyjnej, czyli lepkiej warstwy jaka pozostaje na paznokciach po utwardzeniu w lampie żelu lub lakieru.

Profesjonalny i skuteczny CLEANER stworzony do współpracy z żelami i lakierami hybrydowymi.
Odtłuszczacz do paznokci działa poprzez rozbijanie i rozpuszczanie cząsteczek tłuszczu na powierzchni paznokcia, co umożliwia głębokie i dokładne czyszczenie. Specjalna formuła odtłuszczacza umożliwia wnikanie do mikroskopijnych porów i rowków paznokcia, gdzie normalne środki czyszczące nie są skuteczne.

Zastosowanie odtłuszczacza do paznokci ma wiele zalet:

- Optymalnie przygotowuje powierzchnię paznokcia do stosowania produktów do manicure, zapewniając czystą i pozbawioną tłuszczu powierzchnię, na której te produkty mogą lepiej przylegać.

- Prowadzi to do trwalszego manicure, który jest mniej podatny na odpryski i łuszczenie.


Sposób użycia: Nasącz wacik bezpyłowy cleanerem i przemyj dokładnie płytkę paznokcia.

Cleaner można również przelać do dozownika na płyny LALILL, który ułatwia apilację płynu na wacik.

Ważne jest, aby pamiętać, że w celu skutecznego stosowania środka do odtłuszczania paznokci należy stosować ostrożnie zgodnie z instrukcjami producenta. Zbyt częste lub niewłaściwe stosowanie może osłabić paznokcie. Nie stosować na podrażnioną skórę. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Po użyciu wszystkie nasączone waciki należy szybko usunąć, a sam środek czyszczący należy przechowywać w bezpiecznym miejscu z dala od źródeł ciepła i ognia.        

Wskazówki bezpieczeństwa: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Wysoce łatwopalna ciecz i opary. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Może wywoływać uczucie senności i zawroty głowy.


Pojemność: 500 ml

Reviews

Twoja opinia!

Waciki bezpyłowe 2 x 500 sztuk w rolce (1000 sztuk) 12-W mocne do paznokci hybryd płynów chłonne kosmetyczne medyczne LALILL