Ręcznik do pedicure celuloza 40 x 50 cm 100 szt. ręczniki do stóp chłonne papierowe mocne LALILL Rozwiń

Ręcznik do pedicure celuloza 40 x 50 cm 100 szt. ręczniki do stóp chłonne papierowe mocne LALILL

3049-1179-N

Nowy

38,99 zł

brutto

Więcej informacji

LaLill Ręczniki jednorazowe do pedicure 50 x 40 - 100 sztuk

Zestaw białych ręczników celulozowych do zabiegów pedicure 50 x 40 cm. 

Jednorazowe ręczniki do pedicure wykonane z wysokiej jakości celulozy, co czyni je idealnym wyborem dla wszystkich potrzeb związanych z pedicure.

Ich miękka i delikatna struktura gwarantuje maksymalny komfort przy każdej aplikacji. Na szczególną uwagę zasługuje ich chłonność, dzięki której pozostają stabilne nawet po zamoczeniu i nie rozrywają się. 

Są higieniczne, jednorazowe i nadają się do użytku zarówno w profesjonalnych salonach, jak i w domu. Każdy ręcznik ma wymiary 50 cm x 40 cm i jest dostarczany w opakowaniach po 100 sztuk. Ręczniki nie pozostawiają śladów ani kurzu. 

Cechy produktu: 
- Chłonność i komfort - nasze ręczniki jednorazowe są wykonane z celulozy, dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i delikatne dla skóry. Ręcznik jest perforowany, co oznacza, że jego chłonność jest bardzo wydajna. 
- Wytrzymałość - Pomimo swojej chłonności, ręczniki zostały zaprojektowane tak, aby nie rozrywały się nawet wtedy, gdy są mokre. Gwarantuje to efektywne użytkowanie zarówno w profesjonalnym salonie, jak i w domu. 
- Wszechstronność - Niezależnie od tego, czy są używane profesjonalnie, czy w domu, ręczniki te spełniają wszystkie wymagania. Są łatwe w składaniu i nadają się do zabiegów pedicure. 
- Nie pozostawiają śladów - Ręczniki zostały zaprojektowane tak, aby nie pozostawiać śladów ani kurzu. Oferują wszystkie zalety higienicznych serwetek do zabiegów kosmetycznych. 
- Higieniczne - Jednorazowa konstrukcja zapewnia, że każdy ręcznik jest świeży i czysty. Idealny dla salonów, które chcą zaoferować swoim klientom najwyższe standardy higieny. 


Kolor: biały 
Wymiary: 50 cm / 40 cm 
Ilość: 100 szt.

Reviews

Twoja opinia!

Nakładki kapturki ścierne grafitowe LUX ABS do stóp i pedicure 13mm gradacja 180 BOX 100 szt. LALILL