Nakładki ścierne na frez mandrel pedicure i manicure gradacja 180 100 szt. LALILL Rozwiń

Nakładki ścierne na frez mandrel pedicure i manicure gradacja 180 100 szt. LALILL

3000-0741-N

Nowy

14,99 zł

brutto

Więcej informacji

LALILL Nakładki na frez mandrel do manicure i pedicure, 100 szt. #180.
Opakowanie foliowe z 100 nakładkami szlifierskimi o gradacji 180#. Nasadki szlifierskie o ziarnistości #180 - średnio ostre stopniowanie, uniwersalne. Tuleje szlifierskie są produktami jednorazowymi. Uniwersalne zastosowanie – manicure i pedicure.

Pozwala uniknąć żmudnego pilnika ręcznego w studiu paznokci i w studiu pielęgnacji stóp. Średnica trzpienia: 2,35 mm (norma europejska). Nakładki należy umieścić na metalowym nośniku - Mandrell. Frezarka do paznokci jest niezbędna przy wszystkich zabiegach. Nakrętki szlifierskie są używane do manicure, aby usunąć skórę wokół paznokci i do manicure hybrydowego, lakierów do paznokci UV, lakierów do paznokci, starego wzoru paznokci, usuwania nagromadzonych paznokci metodą żelową lub akrylową. Mogą być używane zarówno do mini przycinania naturalnych paznokci, jak i do żelowych lub akrylowych wzorów, nadając paznokciom odpowiedni kształt i profil.

Idealnie nadaje się do usuwania zrogowaciałej skóry na piętach i wokół paznokci podczas pedicure. Produkt może być stosowany we wszystkich zabiegach kosmetycznych i kosmetycznych. Nakładki szlifierskie są niezbędne w praktykach podologii i pielęgnacji stóp. Tuleje szlifierskie są używane na metalowym wsporniku – mają one rozmiar uniwersalny o średnicy +/- 6,5 mm. Bagażnik nadaje się do ponownego użytku – bagażnik należy zakupić oddzielnie. Markowa jakość firmy LALILL.  Akcesoria do pielęgnacji paznokci i stóp firmy LALILL oraz produkty jednorazowe i narzędzia są wybierane przez specjalnie przeszkolonych specjalistów. LALILL oznacza jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. LALILL jest zarejestrowanym znakiem towarowym wysokiej jakości.

Reviews

Twoja opinia!

Cleaner Classic 1000 ml - LUX płyn do odtłuszczania paznokci hybryd z korkiem dozującym LALILL