Nośnik metalowy trzpień frez mandrel do nakładek ściernnych manicure frezarka LALILL Rozwiń

Nośnik metalowy trzpień frez mandrel do nakładek ściernnych manicure frezarka LALILL

3000-0784-N

Nowy

5,99 zł

brutto

Więcej informacji

LALILL Mandrel nośnik metalowy do nakładek ściernych manicure i pedicure

Solidne wykonanie – metalowy nośnik do cylindrycznych nakładek ściernych.

Frez ma bardzo szerokie zastosowanie: od matowienia płytki, obróbki przedłużonych paznokci po pedicure.

Nieoceniony pomocnik – doskonały metalowy wspornik, niezawodny, doskonale trzyma nasadkę, umożliwia precyzyjną, bezpieczną i efektywną pracę.
Wszechstronność – nadaje się do manicure, usuwania żelu i akrylu oraz pedicure podologicznego, pielęgnującego, leczniczego pedicure i manicure. Możliwość nałożenia nakładek o różnej ziarnistości od najdelikatniejszych #240 do najostrzejszych o gradacji #80.
Łatwa pielęgnacja –  został zaprojektowany tak, aby był łatwy do utrzymania w czystości. Jego kształt gwarantuje łatwy proces pielęgnacji.      Wysoka kompatybilność – średnica trzpienia mocującego wynosi 2,35 mm (standard). Uchwyt pasuje do większości dostępnych na rynku frezarek.

Frez do szlifierek i frezarek do paznokci jest nieodzownym narzędziem w salonach paznokci i nadaje się również doskonale do użytku domowego. Służy jako niezbędne połączenie między frezarką do paznokci a taśmami szlifierskimi. Dzięki konstrukcji zorientowanej na funkcjonalność i wygodę bit Mandrel jest używany do mocowania różnych rodzajów nakładek szlifierskich do frezarki do paznokci, co umożliwia różnorodne prace z paznokciami.

Bit jest wykonany z wytrzymałego, wysokiej jakości metalu i został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wielokrotne użytkowanie, jednocześnie zapewniając, że taśma szlifierska pozostaje bezpiecznie na miejscu podczas pracy. Smukła konstrukcja umożliwia łatwe wprowadzenie do frezarki do paznokci i zapewnia szybki proces instalacji dla zapracowanych stylistów paznokci.

Możliwość dopasowania bitów Mandrel jest kluczową cechą – jest kompatybilny z większością frezarek do paznokci i może pomieścić taśmy szlifierskie o różnych rozmiarach, co czyni go niezwykle wszechstronnym narzędziem. Cylindryczna konstrukcja zapewnia równomierny obrót, który jest niezbędny do precyzyjnego piłowania i kształtowania paznokci. Pomaga to również zmniejszyć tarcie, ciepło i hałas podczas pracy, a także sprawia, że pilniki do paznokci są wygodniejsze zarówno dla stylistki jak i klientki.    

Reviews

Twoja opinia!

Nakładki kapturki ścierne białe LUX do stóp i pedicure 13mm gradacja 60 BOX 50 szt. LALILL