Podgrzewacz do depilacji woskiem baza do wosku w rolce LALILL depilator domowy Roll on Rozwiń

Podgrzewacz do depilacji woskiem baza do wosku w rolce LALILL depilator domowy Roll on

3150-0406-N

Nowy

29,99 zł

brutto

Więcej informacji

LaLill Podgrzewacz do wosku w rolce - wkładów woskowych

Podgrzewacz do wosku szybko podgrzewa wosk i utrzymuje stałą temperaturę. Usuwanie owłosienia można rozpocząć po około 20-25 minutach od włączenia. Podgrzewacz do wosku do uniwersalnego użytku z wąską lub szeroką rolką o pojemności 100 ml jest przeznaczony do użytku w salonach kosmetycznych, a także do użytku domowego. Wystarczy włożyć wkład z woskiem do podgrzewacza i podłączyć go do zasilania.

- Niezrównana moc - Urządzenie Lalill charakteryzuje się bardzo dużą mocą 40 W przy częstotliwości 50-60 Hz. 
- Praktyczny - Wbudowany wskaźnik LED informuje o włączeniu zasilania 100-240 V. Pokrywa ochronna zapobiega zabrudzeniom i przyczynia się do estetyki produktu. 
- Funkcjonalny - Kabel zasilający umożliwia swobodny ruch. Produkt posiada praktyczne okienko, przez które można monitorować poziom wosku i w odpowiednim momencie wymienić wkład na nowy. 
- Ergonomiczny - Nowoczesny kształt obudowy ułatwia trzymanie podgrzewacza podczas procesu usuwania wosku. Brak podstawy sprawia, że produkt można łatwo przenosić. 
- Kompletny - Zestaw zawiera: Podgrzewacz, pokrywkę odporną na zabrudzenia oraz przewód zasilający. Produkt zostanie dostarczony w jednym z kolorów pokazanych na zdjęciach (różowym, czarnym lub niebieskim). 

Wosk podgrzany do optymalnej temperatury w podgrzewaczu nakładany jest równomiernie, nie kurczy się i nie przypala. Podczas pracy okienko świeci się na zielono. Zamykana pokrywa chroni wosk przed zabrudzeniem podczas przerw w pracy. Podgrzewacz posiada odłączany kabel zasilający, co zwiększa wygodę użytkowania. Kabel nie przeszkadza w swobodnym poruszaniu podgrzewaczem podczas zabiegu.

Sposób użycia: Umieść wosk w rolce o pojemności 100 ml (standardowy wkład woskowy) w podgrzewaczu i włącz urządzenie (wosk powinien być podgrzewany przez około 25 minut). Podczas podgrzewania wosku należy przygotować obszar skóry przeznaczony do depilacji. Nasmaruj skórę i nałóż talk. Sprawdź temperaturę wosku przed nałożeniem go na skórę! Wosk powinien być płynny - nie powinien się ciągnąć.
Rozgrzaną rolkę nałożyć na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów i pokryć cienką warstwą wosku. Umieść pasek fizelinowy na wierzchu i mocno dociśnij. Natychmiast po dociśnięciu energicznie oderwać pasek w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Po zabiegu usuń pozostałości wosku olejkiem i nałóż balsam po depilacji.

OSTRZEŻENIE: Przed rozpoczęciem korzystania z podgrzewacza do wosku należy zapoznać się z jego instrukcją obsługi. Przed użyciem należy zawsze sprawdzić temperaturę wosku. Bardzo gorący wosk może spowodować oparzenia!

Do użytku zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w domowych warunkach, przeznaczone są grzejniki do wosku na wkłady z rolką o pojemności 100 ml.           

Instrukcja użycia:
Wkład z woskiem umieść w podgrzewaczu i podłącz do zasilania.
Po około 20-25 minutach możesz rozpocząć zabieg.
Podgrzany wosk w podgrzewaczu osiąga optymalną temperaturę, co umożliwia równomierne nakładanie, eliminując ciągnięcie i parzenie.

Specyfikacje techniczne:        
Moc: 40W
Napięcie zasilania: 100-240 V, częstotliwość 50-60 Hz
Elegancka obudowa: Podgrzewacz do wosku w rolce depilacja Lalill


Depilacja woskiem w rolce 100 ml  - Depilator w rolce - Maszynka do wosku w rolce - Kolor losowy ( różowy, czarny, niebieski) 

Reviews

Twoja opinia!

Paski rolka do depilacji wosku CLASSIC 100m LALILL depilacja woskiem 100mb