Zestaw 6 sztuk wosk do depilacji 100 ml naturalny miodowy 6x wkłady Roll on LALILL Rozwiń

Zestaw 6 sztuk wosk do depilacji 100 ml naturalny miodowy 6x wkłady Roll on LALILL

6111-0910-6-N

Nowy

39,99 zł

brutto

Więcej informacji

WOSK DO DEPILACJI - 100 ml naturalny miodowy Zestaw 6 sztuk

Zestaw 6-ciu wosków miodowych do depilacji 100 ml w kadridżu
- Skuteczność: Wosk usuwa włoski wraz z cebulkami, skóra pozostaje gładka nawet przez kilka tygodni. Ponadto po depilacji włoski stają się słabsze i wolniej odrastają, co przekłada się na mniejszą liczbę sesji depilacji.
- Komfort użytkowania: Unikalny system "roll-on" ułatwia równomierne rozprowadzenie wosku, a jego miodowa konsystencja sprawia, że aplikacja jest wygodna. Opatentowany system zapobiega również nadmiernemu wyciekaniu wosku, co zapewnia większy komfort i mniej bałaganu.
- Wszechstronność: Produkt umożliwia bezpieczną i skuteczną depilację dowolnej części ciała - nóg, linii bikini, pach, twarzy, brwi i górnej wargi. Działa skutecznie zarówno w przypadku cienkich, jak i grubych włosów, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.
- Pielęgnacja skóry: Wosk jest skuteczny i delikatny dla skóry. Ma właściwości przeciwzapalne i zmiękczające, nie podrażnia skóry, a miodowa konsystencja zmniejsza ryzyko podrażnień.
- Naturalne składniki: Wosk jest produktem naturalnym z dodatkiem miodu, który nadaje mu przyjemny, naturalny zapach.
- Do wykonania zabiegu potrzebne są następujące produkty:
1. Podgrzewacz do wosku
2. Paski do depilacji ( paski cięte lub w rolce)
3. Wosk miodowy w kadridżu

Opis produktu
Produkt łączy w sobie wysoką skuteczność w usuwaniu włosków z cebulkami, dzięki czemu gładka skóra utrzymuje się nawet przez kilka tygodni. Po każdej kolejnej depilacji włoski stają się słabsze i odrastają wolniej, co oznacza, że możliwa jest dalsza depilacja.


Reviews

Twoja opinia!

MIODOWY WOSK DO DEPILACJI DEPILOMAX DIMAX 400ML W PUSZCZE