Szpatułki do wosku szerokie 100 szt. do depilacji laryngologiczne drewniane LALILL Rozwiń

Szpatułki do wosku szerokie 100 szt. do depilacji laryngologiczne drewniane LALILL

6106-2100-N

Nowy

9,99 zł

brutto

Więcej informacji

LALILL Szpatułki do wosku 100 sztuk        
Szpatułki do wosku są nieodzownym narzędziem w każdym studiu kosmetycznym, ale nadają się również doskonale do użytku domowego.
       
Komfort użytkowania: Szpatułki zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie. Płaski kształt, gładka powierzchnia i zaokrąglone końcówki zapewniają bezpieczne i przyjemne odczucia podczas stosowania produktów kosmetycznych i minimalizują ryzyko podrażnienia skóry.       Precyzyjne zastosowanie: Długość drewnianego patyczka woskowego wynosi 15 cm, umożliwia dokładne i równomierne nanoszenie produktu na dużych partiach ciała. Dlatego pałeczki do woskowania idealnie nadają się również do trudno dostępnych miejsc, takich jak pachy, górna warga, brwi lub strefa bikini. Produkt higieniczny. Jednorazowe szpatułki są łatwe do utylizacji, co zapewnia wysoką higienę podczas zabiegów i minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii. Ponadto są przyjazne dla środowiska – wyprodukowane z naturalnych materiałów, nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska.
       
Zastosowanie podczas depilacji:    
Za pomocą szpatułki nanieść cienką warstwę wosku w wąskich paskach w kierunku wzrostu włosów. W przypadku miękkiego wosku nałożyć pasek z włókniny na nałożony wosk i docisnąć. Jedną ręką przytrzymać miejsce pod paskiem i lekko ujędrnić skórę w kierunku nakładania wosku. Drugą ręką szybko ściągnąć pasek w przeciwnym kierunku wzrostu włosów. Podczas usuwania włosów twardym woskiem należy odczekać, aż wosk stwardnieje i ostygnie. Następnie lekko podnieś utwardzony wosk i pociągnij go szybko w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów (przy pociągnięciu), wraz z włosami. W zależności od rodzaju wosku techniki mogą się różnić. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją na produkcie.    
Po zakończeniu zabiegu należy usunąć ewentualne pozostałości olejkiem do depilacji.      
Ilość: 100 sztuk patyczków

Reviews

Twoja opinia!

Szpatułki do wosku szerokie 100 szt. do depilacji laryngologiczne drewniane LALILL

Szpatułki do wosku szerokie 100 szt. do depilacji laryngologiczne drewniane LALILL