Worki torebki foliowe do pedicure kosmetyczne do miski myjki masażer do stóp 50 szt. ochronne LALILL Rozwiń

Worki torebki foliowe do pedicure kosmetyczne do miski myjki masażer do stóp 50 szt. ochronne LALILL

3000-2212-P

Nowy

13,90 zł

brutto

Więcej informacji

LALILL Jednorazowe worki foliowe do miski pedicure 50 sztuk      
     
Jednorazowe worki foliowe to produkt, który znacznie poprawi Twoją pracę. Nadają się doskonale jako folia ochronna do myjki podczas zabiegu pedicure.     Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi worki foliowe pasują do wszystkich wanien, brodzików i myjek,  które są używane w gabinetach podologicznych, salonach piękności, hotelach, spa lub gabinetach pielęgnacji stóp na rynku.        
Dzięki swojej prostocie czyszczenie po zabiegu estetycznym jest wyjątkowo szybkie, wydajne i jednocześnie poprawia poziom higieny. Po zakończeniu wystarczy usunąć folię i gotowe.
Szybka i skuteczna dezynfekcja w kilka minut. Jest to ulga dla wielu kosmetyczek. Oszczędzaj czas i zyskaj pełny komfort i jakość usług - uszczęśliw swoich klientach i siebie samego. Nie ma żadnych wad tego rozwiązania. Przekonaj się sam.        
Produkt jest wykonany z materiału HDPE, którego głównymi właściwościami są wytrzymałość na rozerwanie i wysoka odporność na temperaturę. To sprawia, że są wyjątkowo skuteczne i nie zawiedzie Cię w największej potrzebie.        

Informacje techniczne    
Kolor: przezroczysty
Wymiary: 50 x 50 cm    
Grubość: 0,008    
Liczba worków: 50 zapakowane w folię zbiorczą    
Materiał: HDPE    
      
Zoptymalizuj swoje codzienne czynności, robiąc małą, ale skuteczną różnicę. Ułatw sobie pracę przy zachowaniu najwyższych standardów i higieny. Masz go w dłoni. Twój salon piękności powinien mieć to, co najlepsze ze wszystkiego. Jeszcze nigdy nie było tak proste.

Reviews

Twoja opinia!

Torebki do sterylizacji 200szt. 70mm x 230mm