Wzornik do lakierów słoneczko mleczne komplet 10 sztuk wzorniki do hybryd wzorków prezenter 200 miejsc LALILL Rozwiń

Wzornik do lakierów słoneczko mleczne komplet 10 sztuk wzorniki do hybryd wzorków prezenter 200 miejsc LALILL

3003-0573-N

Nowy

9,99 zł

brutto

Więcej informacji

LALILL Wzornik do lakierów, prezenter wzorków paznokci słoneczko 10 sztuk         
Efektywna prezentacja: produkt idealnie nadaje się do prezentacji różnych dekoracji, żeli kolorowych i żelowych lakierów do paznokci, co pozwala klientom dokładnie zobaczyć, jak będą wyglądały ostateczne efekty.        
Praktyczny i funkcjonalny: dzięki 20 końcówkom ten estetyczny produkt jest niezbędnym narzędziem w każdym salonie kosmetycznym i pomaga pracownikom w prosty sposób zaprezentować dostępne kolory i wzory.        
Wysoka jakość: Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wyświetlacz paznokci jest wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, co gwarantuje długą żywotność produktu.        
Podkreśla ofertę salonu: Koło do paznokci to najlepszy sposób na zaprezentowanie klientom palety kolorów i dekoracji, co pozwala wyraźnie pokazać różnorodność i atrakcyjność oferowanych usług.        
Zwiększa zadowolenie klienta, umożliwiając klientom przeglądanie i wybranie określonych kolorów i wzorów przed nałożeniem ich na paznokcie, wachlarz ze wzorem przyczynia się do zwiększenia ich zadowolenia z otrzymanych usług.    
Opis produktu:    
Wachlarz z odcieniami lakieru do paznokci jest nieodzownym elementem w każdym salonie kosmetycznym i ułatwia prezentację szerokiej gamy kolorów i ozdób. Jego zastosowanie pozwala klientom zobaczyć szeroką gamę ozdób, kolorowych żeli i lakierów żelowych do paznokci, co umożliwia dokładny i świadomy wybór efektów końcowych.        
Paleta kolorów oferowana w tym wachlarzu odcieni łączy w sobie praktyczność z estetyką. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wachlarz z 20 tipsów gwarantuje długą żywotność i odporność na uszkodzenia. Estetyczny i funkcjonalny design wachlarza kolorów pasuje do każdego wystroju salonu. Inwestycja w wachlarz odcieni to nie tylko możliwość efektywnej prezentacji kolorów, ale również doskonała możliwość pokazania różnorodności i atrakcyjności oferowanych usług. Wachlarz kolorów i wzorów podkreśla ofertę salonu kosmetycznego i przyczynia się do zadowolenia klienta i dynamicznego rozwoju salonu. Wachlarze kolorów lakieru do paznokci są kluczem do skutecznej prezentacji, zadowolenia klienta i dynamicznego rozwoju salonu kosmetycznego.    

Zestaw zawiera: 10 sztuk wzorników słoneczek z 20 tipsami każdy, aż 200 miejsc na wzory i kolory.    
Kolor wzornów: mleczny, naturalny 

Wskazówki bezpieczeństwa:    Trzymaj się z dala od ognia.          

Reviews

Twoja opinia!

Wzornik do lakierów słoneczko przeźroczyste komplet 10 sztuk wzorniki do hybryd wzorków prezenter 200 miejsc LALILL