Wzornik do lakierów - wachlarz na kółku 50 tipsów - mleczny do lakierów hybryd wzorków LALILL Rozwiń

Wzornik do lakierów - wachlarz na kółku 50 tipsów - mleczny do lakierów hybryd wzorków LALILL

3002-0611-N

Nowy

7,99 zł

brutto

Więcej informacji

LALILL Wzornik do lakierów i wzorków - wachlarz na kółku        
Produkt służy do prezentacji lakierów do paznokci, hybryd i żeli. Każdy kolorowy wyświetlacz składa się z 50 pojedynczych końcówek, które są w przybliżeniu wielkości naturalnych paznokci.    
Produkt na jednym kole jest bardzo skutecznym narzędziem do prezentacji różnych odcieni i ułatwia proces doboru odpowiedniego koloru lub wzoru do paznokci. Prosta konstrukcja umożliwia umieszczenie go w lampie w celu utwardzenia produktu.    
Wzornictwo produktu koncentruje się na zapewnieniu optymalnej łatwości użytkowania. Wyraźne i ergonomiczne rozmieszczenie kolorów ułatwia identyfikację pożądanego odcienia. Ponadto produkt charakteryzuje się wysokim stopniem estetyki – eleganckie wzory zawieszone na srebrnym kole są atrakcyjne wizualnie, co sprawia, że proces doboru kolorów jest nie tylko łatwiejszy, ale również przyjemniejszy.    
Nałożenie malowanego koloru lub wzoru na paznokciu umożliwia sprawdzenie, czy wybrany odcień jest odpowiedni. Jest to proste i skuteczne rozwiązanie, aby uniknąć niezadowolenia z wyboru i zapewnić, że paznokcie zawsze wyglądają optymalnie.    
Produkt składa się z 50 pojedynczych patyczków do wzorów i oferuje użytkownikom szerokie spektrum możliwości eksperymentowania.
Dostępność szerokiej palety odcieni oraz możliwość mieszania i dopasowywania kolorów zapewniają idealne dopasowanie kolorów.    Zakup produktu na jednym kole umożliwia łatwy wybór, elegancką prezentację i dokładne porównanie kolorów. Dzięki temu narzędziu różnorodność dostępnych stylizacji staje się bardziej dostępna, a dopasowanie kolorów i wzorów na paznokciach jest łatwiejsze do osiągnięcia.        
Praktyczność: wyświetlacz paznokci na jednym kole ułatwia wybór idealnego odcienia lub wzoru do lakierów do paznokci, hybrydowych i żelowych. Pomaga to uniknąć niespójności kolorów i zwiększa zadowolenie z wyboru.        
Czytelność i komfort: wyświetlacz prezentacyjny został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze. Dobrze widoczne kolory i wzory ułatwiają znalezienie idealnego odcienia.        
Personalizacja: Możesz swobodnie przesuwać, usuwać i rozszerzać swoją kolekcję, ponieważ jest zawieszona na srebrnym metalowym kółku.       Uniwersalność: niezbędny w każdym salonie, a także w domu, jeśli chcesz mieć wszystkie kolory w jednym miejscu. Można go po prostu włożyć do lampy, aby utwardzić produkt.        
Duży wybór: paleta zawiera 50 pojedynczych wzorów, które oferują szeroki wybór kolorów i umożliwiają eksperymentowanie z różnymi kombinacjami.    

Dane techniczne    
Kolor: mleczny / naturalny 
Długość pojedynczego patyczka: ok. 12 cm    
Długość końcówki: 2,5 cm    
Szerokość: 1 cm    
Liczba sztuk 1 opakowania: 50 patyczków + kółko        
Wskazówki bezpieczeństwa: Trzymaj się z dala od ognia.

Reviews

Twoja opinia!

SOLIDNY PĘDZELEK DO ŻELU różowy 4

PĘDZELEK DO ŻELU DREWNIANY #4