ELITE-3132/12 Body Stim & Massage 2w1 Rozwiń

ELITE-3132/12 Body Stim & Massage 2w1

3800-3843

Nowy

47 000,00 zł

brutto

47 000,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu:Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Każde oferowane urządzenie umożliwiaja przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych na nawyższym poziomie. Wszystkie urządzenia Elite posiadą 10 calowy kolorowy wyswietlacz dotykowy, który umożliwia konfigurację urządzenia oraz w czytelny sposób prowadzi przez kolejne fazy wykonywanych zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.

Elite Resolution Stim Massage daje możliwość dopasowania dwóch technologii w jednym zabiegu, lub do korzystania z nich oddzielnie. W obu przypadkach można dokonac tego koncentrując działania na wszystkich obszarach działania dzięki szerokiemu wyborowi programów.   

Masaż podciśnieniowy - pressomasaż stosowany jest w celu rozwiązania problemu  zatrzymywania się  wody w organizmie oraz zmniejszeniu Cellulitu. Poprzez pobudzanie lokalnego krążenia pomaga przywrócić poprawne krążenie żylne i układu limfatycznego oraz powoduje  zmniejszenie opuchlizny i napięcia mięśni. Poprawia również  dotlenienie tkanek i działa detoksykująco i rewitalizująco. Zabieg ten ma działanie  relaksujące, stwarza poczucie komfortu i lekkości.Pressomasaż przyczynia się do przywrócenia funkcji układu żylno-limfatycznego, usprawniając krążenie obwodowe. Ma znaczący detoksykujący i rewitalizujący wpływ, poprawia regenerację tkanek i zapobiega powstawaniu cellulitu. Jest to niezwykle relaksujący zabieg, który daje efekt dobrego samopoczucia i lekkości. Kombinezon jest podzielony na seksje na stopy i nogi, biodra oraz regulowany gorset na ramiona. Kombinezon regulowany do sylwetki.

Shaping Physiostimulation jest innowacyjną technologią zaprojektowaną i stworzoną przez laboratoria Overline do zwalcznia zwiotczałej skóry, czyniąc ją zwartą i elastyczną, oraz wzmacniając mięśnie, dzięki łagodnym bioimpulsom. Uwalnia zastój płynu, eliminuje toksyny, powoduje przyswajanie składników aktywnych obecnych w bandażach iSol, które muszą być zastosowane przed zabiegiem w celu uzyskania lepszego efektu. Elektrostymulacja musi być stosowana łącznie z bandażami ISOL, które mają działanie nawilżające, tonizujące, antycellulitowe, drenujące i eliminują oznaki zmęczenia. Jest to możliwe wykonując jednocześnie elektrostymulację i Pressomasaż wzmacniajac tym efekt zabiegu.

8 programów na cialo. 12 sektorów zabiegowych działające na na całe ciało. Zabiegi można przeprowadzac jednoczesnie na kończynach górnych i dolnych. Programy są zróżnicowane w zależności od potrzeb i wymagań pojedynczych klientów.14 programów na nogi. 8 sektorów zabiegowych działających na kończyny dolne i biodra. Programy są zróżnicowane w zależności od potrzeb i wymagań pojedynczych klientów.4 programy na ramiona. 4 sektory działajace na kończyny górne i ramiona. Programy są zróżnicowane w zależności od potrzeb i wymagań pojedynczych klientów.

Elementy składowe:Kombinezon New concept 12 sektorów (całe ciało)6 opakowań bandaży (po jednym rodzaju)5szt kart pamięci2szt taśmy do elektrostymulacji

Reviews

Twoja opinia!

ELITE-3132/12 Body Stim & Massage 2w1

ELITE-3132/12 Body Stim & Massage 2w1