Kremowo-pudrowy podkład minimalizujący pory Rozwiń

Kremowo-pudrowy podkład minimalizujący pory

6037-2006

Nowy

97,48 zł

brutto

97,48 zł za szt.

Więcej informacji

Voile

Kremowo-pudrowy podkład minimalizujący pory. Wyrównuje niedoskonałości skóry.

7 kolorów

Produkt

Niewiarygodnie lekki,kremowo-pudrowy podkład, o działaniu wygładzającym, pozostawiający twoją skórę perfekcyjną i świeżą.

Właściwości

Absolutny komfort

Specjalna formuła ‘zero niedoskonałości’ wykorzystuje specjalną strukturę siateczkową, która wnika idealnie w twoją skórę, zmieniając się z kremowej konsystencji na wygładzającą skórę podkład. Obecność specjalnego polimeru czyni podkład jedwabistym i aksamitnym podczas nakładania: jest to doświadczenie czystej przyjemności od samego momentu nałożenia.

Dla perfekcyjnej cery

Ultra-lekkie składniki tworzą szybko wchłaniający się produkt o zanikającej fakturze, która pozostaje niezauważona na skórze. Minimalizuje i absorbuje nierówności i plamy koloru, nadając jednolity, naturalny wygląd.

Długotrwałość i ochrona

Ta innowacyjna formuła powstrzymuje wilgoć, ciepło oraz oznaki stresu przez cały dzień; chroni przed promieniowaniem UV i utrzymuje skórę doskonale nawilżoną dzięki wyciągowi z oliwy z oliwek i filtrom słonecznym.

Twoja skóra wygląda promieniście i jest jędrna dzięki energetyzującemu koktajlowi z żeńszeniaoraz witaminom A i B z ich połączonym działaniem antyoksydacyjnym.

Reviews

Twoja opinia!

Kremowo-pudrowy podkład minimalizujący pory

Kremowo-pudrowy podkład minimalizujący pory