Pilnik do paznokci hybryd żelu UV/LED akrylu zebra łódka 100/180 10 sztuk LALILL Rozwiń

Pilnik do paznokci hybryd żelu UV/LED akrylu zebra łódka 100/180 10 sztuk LALILL

4420-1301-N

Nowy

13,99 zł

brutto

Więcej informacji

LALILL pilnik do paznokci zebra łódka / półksiężyc gradacja 100/180 - 10 szt.

Pilnik 100/180 to jeden z najpopularniejszych pilników wśród stylistów. Jest to najbardziej wszechstronny pilnik, który może być używany do skracania paznokci, piłowania i obróbki lakierów hybrydowych, żeli UV i akryli w celu wygładzenia paznokci.

Dwustronny pilnik do paznokci o różnej gęstości po obu stronach. Jedna strona ma ziarnistość 100 i nadaje się do kształtowania i szorstkowania paznokci. Druga strona ma ziarnistość 180, dzięki czemu krawędź paznokcia jest delikatniejsza.

Pilniki Lalill są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji używamy substancji testowanych dermatologicznie, dzięki czemu pilniki nie zapychają się podczas użytkowania.
Wszystkie nasze materiały ścierne spełniają wszystkie wymagania dyrektyw UE i posiadają odpowiednie cechy jakościowe, które wpływają na pozytywne opinie naszych klientów.

Dzięki specjalnemu kształtowi pilniki wygodnie leżą w dłoni i znacznie ułatwiają obsługę - są również idealne do paznokci akrylowych.
Wewnętrzny rdzeń pilnika pochłania szarpnięcia i amortyzuje ruchy podczas piłowania, zapobiegając urazom paznokcia.
Te pilniki do paznokci mogą być używane do manicure, pedicure, modelowania paznokci, upiększania paznokci, malowania paznokci itp. Pilniki do paznokci mają profesjonalną jakość salonową, nadają się do piłowania paznokci u rąk i nóg w salonie paznokci, do użytku domowego, a także do paznokci u zwierząt domowych. Pilnik wykonany jest z wysokiej jakości materiału, jest bardzo odporny na zużycie i może być używany przez długi czas. ziarnistość, półksiężyc zebra - pilniki do paznokci żelowych - modelowanie paznokci hybryda, akryl, lakier, żel - dwustronny, jednorazowy - manicure, bufor, blok, profesjonalny

Informacje o tym artykule
- Dwustronna ziarnistość: Jedna strona ma ziarnistość 100 i nadaje się do kształtowania i szorstkowania paznokci, druga strona ma ziarnistość 180, dzięki czemu krawędź paznokcia jest delikatniejsza
- EXTRA SZEROKOŚĆ: Dzięki specjalnemu kształtowi pilniki wygodnie leżą w dłoni i znacznie ułatwiają obsługę - są również idealne do paznokci akrylowych. Wewnętrzny rdzeń pilnika pochłania szarpnięcia i amortyzuje ruchy podczas piłowania - zapobiega urazom paznokcia.
- Szeroki zakres zastosowań: Te pilniki do paznokci mogą być używane do manicure, pedicure, kształtowania paznokci, upiększania paznokci, malowania paznokci itp. Pilniki do paznokci mają profesjonalną jakość salonową, nadają się do opiłowywania paznokci u rąk i nóg w salonie kosmetycznym, do użytku domowego, a także do paznokci u zwierząt domowych.
- Trwałość: Pilnik do paznokci jest wykonany z wysokiej jakości materiału, jest bardzo odporny na zużycie i może być używany przez długi czas.
- Jakość: Pilniki Lalill są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji używamy substancji testowanych dermatologicznie, dzięki czemu pilniki nie zapychają się podczas użytkowania. Wszystkie nasze materiały ścierne spełniają wszystkie wymagania dyrektyw UE.

Opis produktu:
Gradacja: 100/180 
Kolor: szary zebra
Ilość: 10 sztuk Reviews

Twoja opinia!

10 x Pilnik do paznokci zebra prosty 100/180

Pilniki LaLill to podstawowe narzędzie do codziennej stylizacji paznokcia. Pozwalają wykończyć stylizację, nadając paznokciom pożądany kształt.