C Leżanka kosmetyczna do masażu SPA CLASSIC 3 Rozwiń

C Leżanka kosmetyczna do masażu SPA CLASSIC 3

3800-3208

Nowy

1 699,00 zł

brutto

1 699,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktuLeżanka do masażu SPA CLASSIC 3 stworzona została z myślą o gabinetach masażu i salonach SPA & Wellness poszukujących stabilnego i dobrze wykonanego stołu do masażu i zabiegów kosmetycznych. Model SPA CLASSIC 3, charakteryzuje się stabilną i ekstremalnie wytrzymałą konstrukcją z drewna bukowego najwyższej klasy. Cała konstrukcja wykonana jest z drewna bukowego pierwszej klasy (nie występują w nim sęki co zapewnia trwałość stołu nawet przy najintensywniejszych zabiegach).

leżanka SPA CLASSIC 3 jest stacjonarnym stołem posiadającym pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędzwiowo-krzyżowe. Przeznaczenie tego stołu to masaż klasyczny, sportowy, refleksologiia oraz wszelakie techniki manualne jak i wszelkiego typu zabiegi kosmetyczne. Charakteryzuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną.

Elementy składowestacjonarna kozetka SPA CLASSIC 3dziesięcio stopniowy panel lędzwiowo - krzyżowy,Zagłówek z regulacją konta nachylenia,podłokietnik przedni w formie mufy,obustronne mocowanie na zagłówek i wieszak na podkłady,

Parametry techniczne

WYSOKOŚĆ:Regulowana od 60 do 85 cm

SZEROKOŚĆ:67 cm

DŁUGOŚĆ:204 cm, 234 cm z podgłówkiem

WAGA:45kg

OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE:350 kg

OBCIĄŻENIE STATYCZNE:1000 kg

WYPEŁNIENIE:Pianka HD T30T - dwu warstwowa LUX

OBICIE:Skóra Ekologiczna, atest FIRA i ECOTEX

Reviews

Twoja opinia!

C Leżanka kosmetyczna do masażu SPA CLASSIC 3

C Leżanka kosmetyczna do masażu SPA CLASSIC 3