E-Light BS-YB2 Erose SHR Multi-Light Plus Rozwiń

E-Light BS-YB2 Erose SHR Multi-Light Plus

3800-3812

Nowy

33 990,00 zł

brutto

33 990,00 zł za szt.

Więcej informacji

Ultraskuteczna i bezbolesna depilacja. Rewolucyjna technologia gładkiej skóry.  Innowacyjne połączenie technologii laserowej oraz IPL gwarantuje rewelacyjny i długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry oraz zapewnia w 100% bezpieczną i bezbolesną depilację. Urządzenie Erose–BSYB2 SHR to inwestycja, dzięki której Twój gabinet kosmetyczny zyska przewagę nad konkurencją oraz silne argumenty sprzedażowe. Erose-BSYB2 SHR – jak to działa. Urządzenie Erose BSYB2 SHR to nowość na rynku kosmetologicznym i rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów. Jego działanie bazuje na odpowiednim wykorzystaniu i sprofilowaniu dwóch metod depilacji wykorzystywanych do tej pory oddzielnie: wiązek światła i lasera. Dzięki optymalnie wyregulowanym ustawieniom tych dwóch czynników cebulki włosów usuwane są w temperaturze, która nie uszkadza komórek skóry wokół włoska, a jednocześnie urządzenie działa na tyle intensywnie by skutecznie i permanentnie usunąć mieszki włosowe. Erose BSYB2 SHR to elegancki i nowoczesny sprzęt, który świetnie prezentuje się w każdym gabinecie kosmetycznym. Dodatkowo jest bardzo prosty i intuicyjny w użyciu oraz posiada wiele regulowanych funkcjonalności. Z tym urządzeniem uzyskasz rezultat idealnie gładkiej skóry przy każdym rodzaju skóry i każdym typie owłosienia. Ze względu na fazy wzrostu włosów, aby uzyskać optymalne efekty, należy wykonać 4-8 sesji zabiegowych.  Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, urządzenie Erose BSYB2 SHR posiada ogromną przewagę nad urządzeniami dotychczas wykorzystywanymi podczas zabiegów usuwania włosów. Erose BSYB2 SHR zapewnia: • całkowicie bezbolesną depilację, • nieosiągalne do tej pory rezultaty - urządzenie usuwa wszystkie, nawet te niemożliwe do usunięcia wcześniej, włoski,• 100% bezpieczeństwa wykonywanego zabiegu,• lepsze efekty w krótszym czasie, • możliwość usunięcia włosów w każdym miejscu na ciele.

Parametry techniczne pod lupą:interfejs obsługi z kolorowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczem dotykowym 10calimenu w języku polskimgotowe programy ułatwiające obsługę dwie głowice roboczezakres spektrum: 560-950nm, 690-950nm, moc SHR: 1~50J/cm2impulsy pojedynczeczas trwania impulsu: 2-20msczęstotliwość powtórzenia: 1-10Hzwymiar plamki świetlnej: 15x50mmsystem chłodzenia: chłodzenie wodą, powietrzem i półprzewodniki zimnatemperatura chłodzenia od -6stopni moc: 2000W zasilanie: 220V / 50Hzwymiary urządzenia: 950mm×430mm×500mmwaga urządzenia: 50kggwarancja: 2 latacertyfikat CEPostaw na gwarancję jakości oraz doskonałe rezultaty i już dziś zaopatrz swój gabinet w Erose YB2 SHR.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości służymy pomocą.Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez czat dostępny na naszej stronie

Reviews

Twoja opinia!

E-Light BS-YB2 Erose SHR Multi-Light Plus

E-Light BS-YB2 Erose SHR Multi-Light Plus