Żel kolorowy Exclusive 5ml - Kolorgel 5ml Rozwiń

Żel kolorowy Exclusive 5ml - Kolorgel 5ml

BEAUTY VITAL BEAUTY VITAL

1314-0501

Nowy

Żel kolorowy Exclusive 5ml - Kolorgel 5ml

Więcej szczegółów

6,99 zł

brutto

Więcej informacji

Żele LaLill, kolekcja Exclusive

Twoje paznokcie zasługują na odrobinę luksusu

Żele LaLill Exclusive to idealne rozwiązanie dla kobiet oczekujących od zabiegów manicure odrobiny luksusu. Wysokiej jakości składniki zapewniają świetne krycie i błyszczące piękne paznokcie.

Gęsta pigmentacja

Postaw na kolor! Żele LaLill Exclusive to innowacyjna formuła, która zapewni Twoim paznokciom atrakcyjny i zdrowy wygląd. Dzięki gęstej pigmentacji możesz cieszyć się pięknym, intensywnym kolorem na dłużej. Kolekcja LaLill Esclusive daje Ci nowe możliwości artystycznych stylizacji. To aż 8 palet kolorystycznych, ponad 130 kolorów, w których zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

Łatwa aplikacja

Żele LaLill Exclusive to także łatwa aplikacja. Dzięki właściwościom samopoziomującym i średniogęstej konsystencji nadają się do szybkiej aplikacji i sprawnego modelowania. Żele nie spływają i nie zalewają skórek. Żele LaLill pakowane są w małe poręczne słoiczki, dzięki czemu możesz używać ich zarówno na całą powierzchnię płytki, jak i do drobnych elementów zdobiących stylizację.

Połysk przede wszystkim

Wiemy, jak uwielbiacie piękne lśniące paznokcie. Dlatego też kolekcję Exclusive wzbogaciliśmy o składniki, które potęgują efekt nabłyszczający na płytce. Dla jeszcze większego połysku, po aplikacji żelu z kolekcji Exclusive, zalecamy stosowanie żelu nabłyszczającego LaLill Quick Finish.

Reviews

Twoja opinia!

Lakier do stempli 15ml CZERWONY