ŻEL KOLOROWY NFN 5g  Niemiecka jakość EXTRA GRATIS Rozwiń

ŻEL KOLOROWY NFN 5g

Nails for Nature

1015-0590

Nowy

17,99 zł

brutto

17,99 zł za szt.

Więcej informacji

Żele Kolorowe marki LaLill są profesjonalnym, rewolucyjnym produktem do stylizacji paznokci, który poprzez swoją rewelacyjną i nowoczesną strukturę nie wymagają mieszania!. Jego rewelacyjna jakość i wysoka pigmentacja bezpośrednio niweluje wiele niepożądanych efektów: nie odpryskuje, nie ściera się, nie traci połysku i oczarowuje intensywnością pigmentacji kolorów zawartych w Produkcie.

 

WYSTARCZY TYLKO JEDNA WARSTWA ŻELU !

Samopoziomujący, średnio gęsty i elastyczny, świetnie samomodelujący się żel dostępny jest gamie kolorystycznej. Charakteryzuje go wysoki połysk, absolutna wytrzymałość nieporównywalna z innymi preparatami  kolorowymi do paznokci. Żele kolorowe LaLill nie zostawiają smug i posiadają rewelacyjną przyczepność i wytrzymałość.

Paleta żeli kolorowych LaLill

 

Sposób użycia: 

 

 

Na wcześniej przygotowaną bazę żelową lub akrylową nanosimy cienką warstwę żelu kolorowego LaLill  i utwardzamy w lampie UV (36W) przez 2 minuty. Po utwardzeniu należy usunąć lepką warstwę Cleanerem  LALILL. Żel po utwardzeniu ma piękny połysk. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu połysku, proponujemy użyć preparat (Quick Finish LaLill - Żel nabłyszczający w pędzelku lub ŻEL Shining LaLill -Żel nabłyszczajacy w pojemniczku) . W tym celu należy zostawić lepką warstwę i nałożyć żel wykończeniowy Quick Finish lub Żel Shining a następnie utwardzić w lampie przez 2 minuty.

 

Ważne:

 

Przed użyciem nie musisz przemieszać żelu! Preparat nie nadaje się do stosowania bezpośrednio na naturalnej płytce paznokcia. Produkt nie może stać w miejscach narażonych na intensywne działanie światła i nadmierne ciepło. Kolekcja LaLill nadaje się wspaniale zarówno dla osób początkujących jak i dla profesjonalnych stylistek.

Po zakupie prosimy o podanie kodów   w formularzu opcji dostawy lub w wiadomości e-mail.

Szanowni klienci – Kolory żeli mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego zabarwienia. Spowodowane jest to ustawieniem Państwa monitora lub karty graficznej.

Reviews

Twoja opinia!

Cuticle remover - 15ml (do usuwania skórek)