Blending do makijażu Beauty Blender gąbeczka gąbeczki do podkładu konturowania zestaw 3 sztuk MAKE UP LALILL Rozwiń

Blending do makijażu Beauty Blender gąbeczka gąbeczki do podkładu konturowania zestaw 3 sztuk MAKE UP LALILL

6044-0065-3-N

Nowy

14,90 zł

brutto

Więcej informacji

Zestaw 3 sztuk gąbeczek LALILL.

LALILL Gąbka beauty blender umożliwia idealną aplikację wszelkiego rodzaju kosmetyków do makijażu: bazy, podkładu, różu i korektora, co czyni go nieodzownym pomocnikiem w codziennym makijażu.
Sprawdzą się na większych partiach twarzy oraz w załamaniach skóry i trudno dostępnych miejscach, takich jak kąciki oczu czy okolica skrzydełek nosa.        

Charakterystyczny eliptyczny kształt i brak ostrych krawędzi sprawiają, że gąbki umożliwiają perfekcyjne nałożenie produktu na całej twarzy. Dzięki szerokiej podstawie kilkoma ruchami wykonasz makijaż twarzy, wąska końcówka dotrze w miejsca, które potrzebują precyzyjnej aplikacji czy większego krycia.

Gąbki LALILL dostkonale sprwadzą się przy konturowaniu twarzy na mokro i na sucho. Do użytku profesjonalnego i domowego. Wykonane są z miękkiego, chłonnego silikonu, przez co są niezwykle trwałe, ekonomiczne, miękkie i elastyczne. Gąbki są wielokrotnego użytku. Łatwe do utrzymania w czystości.

SPOSÓB UŻYCIA:
1. Zwilżyć gąbkę wodą, co zwiększy jej objętość.
2. Zaaplikować kosmetyk na gąbeczkę lub na skórę.
3. Rozprowadzić kosmetyk na skórze. 

PORADA: Aplikowanie produktu bezpośrednio na skórę zapobiega nadmiernemu wnikaniu produktów kosmetycznych do silikonu, co prowadzi do lepszej efektywności produktów do makijażu. Ta właściwość sprawia, że gąbka jest nie tylko wydajna, ale również łatwa w obsłudze. Dzięki niej nie marnujemy produktów kosmetycznych. 

HIGIENA: Gąbka została zaprojektowana z myślą o łatwym czyszczeniu. Mycie w ciepłej wodzie z mydłem umożliwia skuteczne usuwanie bakterii, co gwarantuje zdrowe i bezpieczne warunki dla skóry. Czysta gąbka oznacza czystą skórę.        

WSKAZÓWKI BEZPIECZEŃSTWA: Trzymaj się z dala od ognia

Ilość: 3 sztuki gąbeczek    

Kolor gąbek jest wysyłany losowo.    

Reviews

Twoja opinia!

Blending do makijażu Beauty Blender gąbeczka gąbeczki do podkładu konturowania zestaw 3 sztuk MAKE UP LALILL

Blending do makijażu Beauty Blender gąbeczka gąbeczki do podkładu konturowania zestaw 3 sztuk MAKE UP LALILL