Folia transferowa srebrna 1metr Rozwiń

Folia transferowa mix kolorów

8003-0221

Nowy

3,51 zł

brutto

3,51 zł za szt.

Więcej informacji

Folia transferowa

Najnowszy trend, prosto od stylistów światowej sławy w dziedzinie mody i ozdabiania paznokci. Pozwala łatwo osiągnąć wspaniały efekt. Folię można kłaść na paznokcie w całości bądź też użyć jej elementów do stworzenia metalicznych wzorów. Nadaje się do stosowania na żelu lub lakierze hybrydowym. Należy nakleić ją na warstwę dyspersyjną i pokryć nabłyszczaczem. Można ją również stosować przy manicure tradycyjnym. W takim przypadku należy zastosować specjalny klej.

Można dzięki niej osiągnąć efekt srebrnych, złotych, metalicznych, holograficznych paznokci, a także wiele innych, w zależności od potrzeby i fantazji.

W jaki sposób należy stosować folię transferową ?

Manicure tradycyjny

Należy pomalować paznokcie lakierem. W miejscach, które chcemy ozdobić folią nakładamy klej i czekamy do jego wyschnięcia. Klej staje się wtedy przeźroczysty. Trzeba odciąć kawałek folii odpowiedniej wielkości i przyłożyć dokładnie do paznokcia z nałożonym klejem. Następnie delikatnie odrywamy folię nośną. Ozdoby z folii pozostaną tylko w miejscu pokrytym klejem.

Manicure hybrydowy i żelowy

Najpierw należy przygotować paznokcie do malowania lakierem hybrydowym lub żelem. Następnie trzeba nałożyć żel lub lakier hybrydowy i utwardzić go. Po dokonaniu tej czynności przykładamy folię bezpośrednio na warstwę dyspersyjną. Dociskamy dokładnie i delikatnie odrywamy folię nośną. Na końcu całość pokrywamy nabłyszczaczem.

Szerokość folii 3 cm, długość 1 metr.

Kolory:

Niebieski

Czerwony

Fioletowy

Reviews

Twoja opinia!

Puder akrylowy 50g różowy pink

Puder akrylowy różowy