Fluid&Fix Długotrwała pomadka / błyszczyk do ust Rozwiń

Fluid&Fix Długotrwała pomadka / błyszczyk do ust

6045-1012

Nowy

49,85 zł

brutto

49,85 zł za szt.

Więcej informacji

Fluid&FixDługotrwała pomadkaProduktRewolucyjny płynny błyszczyk który łączy proste zastosowanie z długotrwałym kolorem. Kolor delikatnie przylega do skóry, stanowiąc cienką, elastyczną warstwę, która pozwala na swobodny ruch warg bez pękania. Kolor nie blednie. Nie powoduje wysychania ust. Wykorzystana formuła to doskonałe połączenie pomiędzy długotrwałym efektem, a doskonałą miękkością ust. Jest to skuteczne połączenie lipidów takich jak wosk pszczeli, lotny silikon oraz pozostałych składników.

Właściwości Długotrwały efektAktywne składnikiFiltry UV (SPF 15), chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, natomiast obecność wit. E zapobiega starzeniu się skóry. Olej z ogórecznika lekarskiego ma działanie nawilżające, ujędrniające i poprawia elastyczność tkanek.

P.S.Ponieważ wykorzystana jest specjalna mieszanka składników może następować naturalne oddzielenie się warstw. Aby temu zaradzić wystarczy lekko potrząsnąć produkt. Produkt ten zawiera ulatniające się substancje dlatego poleca się aby sklepy trzymały swoje zapasy w suchym i zimnym miejscu z dala od źródeł ciepła.

Reviews

Twoja opinia!

Fluid&Fix Długotrwała pomadka / błyszczyk do ust

Fluid&Fix Długotrwała pomadka / błyszczyk do ust