Cleaner 1000ml + Waciki + Dozownik Rozwiń

Cleaner 1000ml + Waciki + Dozownik

5000-2574

Nowy

CLEANER + ACETON 2x1000ml gratis WACIKI i DOZOWNIK

Więcej szczegółów

34,99 zł

brutto

Więcej informacji

CLEANER 1000ml + gratis WACIKI i DOZOWNIK

Zestaw profesjonalnych płynów do manicure hybrydowego z atrakcyjnymi gratisami! Uzupełnij swój zestaw kosmetyków o niezbędne płyny do aplikacji i zdejmowania lakierożeli. Dzięki Cleanerowi odpowiednio odtłuścisz płytkę paznokcia, tym samym przygotujesz ją do dalszych etapów zabiegu hybrydowego.

Kupując w zestawie zyskujesz atrakcyjne GRATISY: zestaw bezpyłowych wacików i dozownik kosmetyczny z pompką. Ciesz się dodatkowymi korzyściami!

Skład zestawu:

Cleaner Odtłuszczacz

Usunięcie zanieczyszczeń i odtłuszczenie płytki to podstawowy krok na drodze do długotrwałej stylizacji Twoich paznokci. Cleaner Odtłuszczacz LaLill, to profesjonalny preparat, dzięki któremu przygotujesz naturalną płytkę paznokcia do aplikacji hybrydy, żelu, bądź akrylu. Dzięki Cleanerowi LaLill zwiększysz przyczepność masy hybrydowej, żelowej, lub akrylowej, co wpłynie bezpośrednio na trwałość i efektywność Twojego manicure. Cleaner Odtłuszczacz LaLill stosowany jest zarówno przez stylistki paznokci, jak i przez wszystkie klientki, które cenią sobie zabiegi, z użyciem profesjonalnych produktów LaLill. Na oczyszczoną i osuszoną warstwę Cleanera LaLill nakładamy cienką warstwę LoLi! Base&Top.

Waciki bezpyłowe (500szt.)

Bezpyłowe waciki z celulozy są idealne do przemywania i odtłuszczania paznokci naturalnych oraz do przemywania masy żelowej. Nie pozostawiają żadnych włókien, łatwe w codziennej aplikacji.

Dozownik kosmetyczny

Dozownik kosmetyczny służy do przechowywania oraz aplikacji takich płynów jak:

- cleaner

- zmywacz do paznokci Dzięki praktycznej pompce, korzystanie z dozownika jest łatwe i przyjemne.

 

Reviews

Twoja opinia!

Frez ceramiczny stożek delikatna gradacja

Ceramiczny frez w kształcie stożka idealny do pracy z żelami hybrydowymi.