CLEANER+ACETON  2x100ml GRATIS WACIKI Rozwiń

Zestaw Cleaner 100ml + Aceton 100ml + Waciki

BEAUTY VITAL BEAUTY VITAL

5000-2578

Nowy

Cleaner+Aceton 2x100 ml Gratis Waciki

Więcej szczegółów

5,99 zł

brutto

5,99 zł za szt.

Więcej informacji

CLEANER+ACETON 2x100ml GRATIS WACIKI aż 250 sztuk

W ZESTAWIE ZAWSZE TANIEJ !!

Zakupy w zestawie są bardziej korzystne, niż kupowanie pojedynczych kosmetyków. Nasz zestaw składa się z Zmywacz do lakierożelu  100 ml Cleanera 100 ml i wacików bezpyłowych opis produktów

Cleaner Odtłuszczacz

Usunięcie zanieczyszczeń i odtłuszczenie płytki to podstawowy krok na drodze do długotrwałej stylizacji Twoich paznokci. Cleaner Odtłuszczacz LaLill, to profesjonalny preparat, dzięki któremu przygotujesz naturalną płytkę paznokcia do aplikacji hybrydy, żelu, bądź akrylu. Dzięki Cleanerowi LaLill zwiększysz przyczepność masy hybrydowej, żelowej, lub akrylowej, co wpłynie bezpośrednio na trwałość i efektywność Twojego manicure. Cleaner Odtłuszczacz LaLill stosowany jest zarówno przez stylistki paznokci, jak i przez wszystkie klientki, które cenią sobie zabiegi, z użyciem profesjonalnych produktów LaLill. Na oczyszczoną i osuszoną warstwę Cleanera LaLill nakładamy cienką warstwę LoLi! Base&Top.

-----------------------------------------------------

Aceton

Płyn do ściągania lakierów hybrydowych wzbogacony o lanolinę. Efektywny,a zarazem bezpieczny technologicznie preparat posiada w składzie wysokiej jakości mieszanki rozpuszczalników o lepszej ściągalności. Płyn nie tylko skutecznie usunie lakier hybrydowy, ale również sprawi, że po zabiegu skórki wokół paznokci nie będą wysuszone. Występująca w składzie lanolina doskonale natłuszcza i nawilża skórę, zapobiega jej wysuszeniu i nadmiernej keratynizacji. . Preparat nadaje się również do ściągania masy akrylowej z paznokcia.

--------------------------------------------------------

Waciki bezpyłowe

250szt. 8 warstwowe idealne do przemywania i odtłuszczania paznokci oraz do przemywania masy żelowej. Idealnie nadają się w kosmetyce.

Waciki-bezpylowe-500-szt-w-rolce-12-Wars

Reviews

Twoja opinia!

Basic Powder clear 24g