ACETON+CLEANER 2x1000 ml gratis WACIKI Rozwiń

Aceton + Cleaner 2x1000ml + Waciki

5000-2576

Nowy

ACETON+CLEANER 2x1000 ml gratis WACIKI

Więcej szczegółów

29,99 zł

brutto

Więcej informacji

W ZESTAWIE ZAWSZE TANIEJ !!

Zakupy w zestawie są bardziej korzystne, niż kupowanie pojedynczych kosmetyków. Nasz zestaw składa się z Acetonu 1000 ml Cleanera 1000 ml i wacików bezpyłowych

 

Aceton 1000 ml

-------------------------------------------------------------------------------------------

La Lill Czysty Aceton to preparat do usuwania tipsów, ozdób na paznokciach, mas akrylowych i żelowych, warstwy lakieru hybrydowego z płytki paznokcia. To najsilniejszy i najczystszy środek, bez dodatku innych składników. Skuteczny i niezbędny preparat. Super do lakierów hybrydowych. Zastosowanie: Nawilż wacik acetonem, przyłóż do płytki paznokcia, odczekaj 30 sekund lub dłużej w zależności od jakości użytych hybryd, zdejmij wacik mocnym energicznym ruchem, lakier zostanie usunięty.

--------------------------------------------------------------------

Cleaner Odtłuszczacz 1000 ml

Usunięcie zanieczyszczeń i odtłuszczenie płytki to podstawowy krok na drodze do długotrwałej stylizacji Twoich paznokci. Cleaner Odtłuszczacz LaLill, to profesjonalny preparat, dzięki któremu przygotujesz naturalną płytkę paznokcia do aplikacji hybrydy, żelu, bądź akrylu. Dzięki Cleanerowi LaLill zwiększysz przyczepność masy hybrydowej, żelowej, lub akrylowej, co wpłynie bezpośrednio na trwałość i efektywność Twojego manicure. Cleaner Odtłuszczacz LaLill stosowany jest zarówno przez stylistki paznokci, jak i przez wszystkie klientki, które cenią sobie zabiegi, z użyciem profesjonalnych produktów LaLill. Na oczyszczoną i osuszoną warstwę Cleanera LaLill nakładamy cienką warstwę LoLi! Base&Top.

----------------------------------------------------------------

Waciki bezpyłowe

500szt. 8 warstwowe idealne do przemywania i odtłuszczania paznokci oraz do przemywania masy żelowej. Idealnie nadają się w kosmetyce.

Reviews

Twoja opinia!

Klej do tipsów 7,5 g z pędzelkiem Tipkleber

Klej do tipsów 7,5 g z pędzelkiem