CLEANER + ACETON 2x1000ml gratis WACIKI i DOZOWNIK Rozwiń

Cleaner + Aceton 2x1000ml + Waciki + Dozownik

5000-2573

Nowy

CLEANER + ACETON 2x1000ml gratis WACIKI i DOZOWNIK

Więcej szczegółów

34,99 zł

brutto

Więcej informacji

CLEANER + ACETON 2x1000ml gratis WACIKI i DOZOWNIK

Zestaw profesjonalnych płynów do manicure hybrydowego z atrakcyjnymi gratisami! Uzupełnij swój zestaw kosmetyków o niezbędne płyny do aplikacji i zdejmowania lakierożeli. Dzięki Cleanerowi odpowiednio odtłuścisz płytkę paznokcia, tym samym przygotujesz ją do dalszych etapów zabiegu hybrydowego. Z kolei Aceton kosmetyczny LaLill to jedyna możliwość bezpiecznego usunięcia hybryd z paznokci. Oba płyny są niezbędne do kompleksowego zabiegu manicure hybrydowego.

Kupując w zestawie zyskujesz atrakcyjne GRATISY: zestaw bezpyłowych wacików i dozownik kosmetyczny z pompką. Ciesz się dodatkowymi korzyściami!

Skład zestawu:

Cleaner Odtłuszczacz

Usunięcie zanieczyszczeń i odtłuszczenie płytki to podstawowy krok na drodze do długotrwałej stylizacji Twoich paznokci. Cleaner Odtłuszczacz LaLill, to profesjonalny preparat, dzięki któremu przygotujesz naturalną płytkę paznokcia do aplikacji hybrydy, żelu, bądź akrylu. Dzięki Cleanerowi LaLill zwiększysz przyczepność masy hybrydowej, żelowej, lub akrylowej, co wpłynie bezpośrednio na trwałość i efektywność Twojego manicure. Cleaner Odtłuszczacz LaLill stosowany jest zarówno przez stylistki paznokci, jak i przez wszystkie klientki, które cenią sobie zabiegi, z użyciem profesjonalnych produktów LaLill. Na oczyszczoną i osuszoną warstwę Cleanera LaLill nakładamy cienką warstwę LoLi! Base&Top.

Aceton

Do rozpuszczenia manicure hybrydowego niezbędny jest LaLill Czysty Aceton. Aceton kosmetyczny LaLill to bezpieczny sposób na usunięcie lakieru hybrydowego LoLi!, mas akrylowych i żelowych, oraz wszelkich ozdób na paznokciach. LaLill Czysty Aceton to najsilniejszy środek do usuwania manicure. Preparat znaczenie przyspiesza zdejmowanie warstwy hybrydo-żelowej, a przy tym jest w pełni bezpieczny dla naturalnej płytki paznokcia. Ponadto skutecznie rozmiękcza masę akrylową i żelową, a przy tym nie pozostawia odbarwień na naturalnej płytce i nie wysusza skórek. W zależności od typu manicure zalecamy różne sposoby i czas trzymania acetonu na paznokciach.

Waciki bezpyłowe (500szt.)

Bezpyłowe waciki z celulozy są idealne do przemywania i odtłuszczania paznokci naturalnych oraz do przemywania masy żelowej. Nie pozostawiają żadnych włókien, łatwe w codziennej aplikacji.

Dozownik kosmetyczny

Dozownik kosmetyczny służy do przechowywania oraz aplikacji takich płynów jak:

- cleaner

- aceton

- zmywacz do paznokci Dzięki praktycznej pompce, korzystanie z dozownika jest łatwe i przyjemne.

 

Reviews

Twoja opinia!

RĘCZNIK WŁÓKNINOWY 50szt 50x70 cm