CLEANER + ACETON 1000ml GRATIS WACIK Rozwiń

Cleaner + Aceton 2x500ml + Waciki

5000-2570

Nowy

CLEANER + ACETON 2x500ml

Więcej szczegółów

20,99 zł

brutto

Więcej informacji

W ZESTAWIE ZAWSZE TANIEJ !!

Zakupy w zestawie są bardziej korzystne, niż kupowanie pojedynczych kosmetyków.

Nasz zestaw składa się z Acetonu 500 ml Cleanera 500 ml

i wacików bezpyłowych

opis produktów

 

Aceton

La Lill Czysty Aceton to preparat do usuwania tipsów, ozdób na paznokciach, mas akrylowych i żelowych, warstwy lakieru hybrydowego z płytki paznokcia. To najsilniejszy i najczystszy środek, bez dodatku innych składników. Nawilż wacik acetonem, przyłóż do płytki paznokcia, odczekaj  30 sekund lub dłużej w zależności od jakości użytych hybryd, zdejmij wacik mocnym energicznym ruchem, lakier zostanie usunięty

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cleaner Odtłuszczacz

Usunięcie zanieczyszczeń i odtłuszczenie płytki to podstawowy krok na drodze do długotrwałej stylizacji Twoich paznokci. Cleaner Odtłuszczacz LaLill, to profesjonalny preparat, dzięki któremu przygotujesz naturalną płytkę paznokcia do aplikacji hybrydy, żelu, bądź akrylu. Dzięki Cleanerowi LaLill zwiększysz przyczepność masy hybrydowej, żelowej, lub akrylowej, co wpłynie bezpośrednio na trwałość i efektywność Twojego manicure. Cleaner Odtłuszczacz LaLill stosowany jest zarówno przez stylistki paznokci, jak i przez wszystkie klientki, które cenią sobie zabiegi, z użyciem profesjonalnych produktów LaLill. Na oczyszczoną i osuszoną warstwę Cleanera LaLill nakładamy cienką warstwę LoLi! Base&Top.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Waciki bezpyłowe

Waciki bezpyłowe 5000szt. 8 idealne do przemywania i odtłuszczania paznokci oraz do przemywania masy żelowej. Idealnie  nadają się w kosmetyce.

Reviews

Twoja opinia!

Solidny pędzelek do żelu prosty nr 6

PĘDZELEK DO ŻELU DREWNIANY #6