PROFESJONALNY ZESTAW DO DEPILACJI  "4w1" Rozwiń

Profesjonalny zestaw do depilacji 4 w 1

6101-0008

Nowy

ZESTAW DO DEPILACJI

Więcej szczegółów

79,99 zł

brutto

79,99 zł za szt.

Więcej informacji

W skład zestwau wchodzi

Profesjonalny podgrzewacz do wosku w puszce  Pro Wax 100-1  szt.Paski do depilacji CLASSIC cięte II 50 szt. 1  szt.Szpatułki do wosku 10 szt. 1  szt.DIMAX Wosk do depilacji 400ml puszka miód 1  szt.

Opis zestawu

--------------------------------------------------------------------------------------

Charakterystyka produktu:

*  moc  120W, zasilanie 220-240V* regulowana moc* pokrywka zabezpieczająca przed zabrudzeniem* pozwala na podgrzewanie puszek o pojemności do 800mla także wosku twardego* do zastosowania w gabinetach kosmetycznych oraz do użytku domowego* opakowanie zawiera: podgrzewacz, pokrywkę zabezpieczającą przed zabrudzeniem, aluminiowy rondelek do rozpuszczania wosku twardego* gwarancja aż 24 miesiące!

Wystarczy włożyć puszkę z woskiem do podgrzewacza i podłączyć go do prądu. Mniej więcej po 20-25 minutach można przystąpić do zabiegu. Wosk podgrzany do optymalnej temperatury nakłada się równomiernie, nie ciągnie się, ani też nie parzy.

--------------------------------------------------------

Włoski Wosk miodowy aż 400 gram!!

 

ORYGINALNY WŁOSKI WOSK DO DEPILACJI W PUSZCE

 

Wosk naturale (miodowy) do każdego typu skóry.Bardzo łatwy w zastosowaniu oraz w usuwaniu. Szczególnie polecany do mocnych i twardych włosów.Depilcja woskiem jest ekonomicza - jedna puszka starczy na ok. 5-7 zabiegów.

EFEKT ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM UTRZYMUJE SIĘ DO 4 TYGODNI!

 

Paski do depilacji aż 50 sztuk

 

Paski do depilacji - gotowe do użycia paski do zabiegów depilacji woskiem. Paski najwyższej jakości doskonale nadające się do zabiegów w gabinecie kosmetycznym jak i depilacji domowej.

Szpatułki do wosku 10 szt

Szpatułki do wosku (10 szt.) przeznaczone do profesjonalnej depilacji w domu.

SPOSÓB UŻYCIA:Za pomocą szpatułki, wąskimi pasemkami, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa nakładamy cienką warstwą wosku (około 1 mm.

UWAGA!
Kolor podgrzewacza do wosku może się różnić od zaprezentowanego na zdjęciu.

Reviews

Twoja opinia!

Nakładki kapturki LUX plastik 10mm 10szt. 80