Wapozon OPTIMA 4 Rozwiń

C Wapozon OPTIMA 4

3600-2941

Nowy

599,00 zł

brutto

599,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu:Lekki, funkcjonalny, profesjonalny wapozon kosmetyczny z ozonem i ciepłą parą. Idealny do pracy w każdym gabinecie kosmetycznym. Posiada regulowany statyw oraz obracaną dyszę, pojemnik na olejki aromaterapeutyczne oraz uchwyt do przesuwania urządzenia. Wyjmowany szklany pojemnik posiada rączkę do sprawniejszego wyjmowania i czyszczenia. Dodatkowo posiada osłonę zabezpieczającą pojemnik przed poparzeniem. Jest to ważna zaleta. Szklany pojemnik mocowany śrubą od spodu. Timer do ustawiania czasu. Urządzenie w kolorze białym.

Zastosowanie:Pomocny w zabiegach oczyszczania i masażu.Wapozon otwiera pory, zmiękcza skórę, stosowany jest w celach aromaterapeutycznych do rozluźnienia oraz leczenia górnych dróg oddechowych.Idealny do gabinetu kosmetycznego.

Sposób użycia:Na oczyszczona skórę twarzy nakładamy maskę do rozpulchniania, włączamy wapozon i ustawiamy czas. Gdy para zaczyna się ulatniać podstawiamy ramię w odległości bezpiecznej dla twarzy klienta. Jeśli jest taka potrzeba do zabiegu włączamy dodatkowo ozon.

Elementy składowe:Statyw, baza z pięcioma nogami na kółkach, urządzenie z dyszą i szklaną misą, instrukcja obsługi oraz gwarancja.

Parametry techniczne:

  • Wymiary: 101,4x39,4x27,4cm
  • Napięcie: 220v~240v
  • Częstotliwość: 50-60Hz
  • Moc: 800W
  • Waga: 5,5kg

Reviews

Twoja opinia!

C Wapozon OPTIMA 4

C Wapozon OPTIMA 4