C ELITE-1150-2 Face Oxy - infuzja tlenowa 2w1 Rozwiń

C ELITE-1150-2 Face Oxy - infuzja tlenowa 2w1

3800-3705

Nowy

28 000,00 zł

brutto

28 000,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Każde oferowane urządzenie umożliwiaja przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych na nawyższym poziomie. Wszystkie urządzenia Elite posiadą 10 calowy kolorowy wyswietlacz dotykowy, który umożliwia konfigurację urządzenia oraz w czytelny sposób prowadzi przez kolejne fazy wykonywanych zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.

Wielofunkcyjne urządzenie Elite Oxy Face współpracuje w wieloma technologiami do przeciwdziałania najczęściej wystepujących niedoskonałości dotyczących twarzy szyi i dekoltu.

Zastosowanie

Radio Frequency - działanie regenerujące - do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych. Zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny polega na stymulowaniu skóry prądami o częstotliwości fal radiowych. Podczas zabiegu wydzielane jest ciepło endogenne(wewnętrzne), następuje ogrzanie tkanek. Przez to zostaje pobudzona produkcja i regeneracja kolagenu, dzięki czemu skóra staje się elastyczna. Dzięki temu zabiegowi możemy zredukować zmarszczki, blizny.

Infuzja tlenowa- działane dotleniające - innowacyjna metoda odmładzania i odświeżania skóry z wykorzystaniem tlenu. Skóra po tak wykonanym zabiegu staje się promienna, świeża i nawodniona. Zabieg polega na wtłaczaniu (infuzji) substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Do zabiegu używamy specjalnego aplikatora (aerografu), który trzymamy w odpowiedniej odległości pod kątem i rozprowadzamy substancje sprężonym tlenem.

Elementy składowe

Infuzja tlenowaRF

Reviews

Twoja opinia!

C MOBILE RF Fale radiowe z laserem