C ELITE-1149 Face Oxy - infuzja tlenowa Rozwiń

C ELITE-1149 Face Oxy - infuzja tlenowa

3800-3704

Nowy

21 000,00 zł

brutto

21 000,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Seria profesjonalnych urządzeń Elite to efekt długoletnich doświadczeń włoskiej firmy Technology i odpowiedź na wysokie wymagania i oczekiwania Klientów na całym świecie. Każde oferowane urządzenie umożliwiaja przeprowadzenie zabiegów kosmetycznych na nawyższym poziomie. Wszystkie urządzenia Elite posiadą 10 calowy kolorowy wyswietlacz dotykowy, który umożliwia konfigurację urządzenia oraz w czytelny sposób prowadzi przez kolejne fazy wykonywanych zabiegów. Wysoką jakość produktów potwierdza dwuletnia gwarancja.

Infuzja tlenowa - OXY ENERGY to innowacyjny system do pielęgnacji twarzy, który eliminuje większość oznak starzeniaInfuzja tlenowa działa na zasadzie wtłaczania pod ciśnieniem  tlenu w głąb skóry, dostarczając  organizmowi w połączeniu z ampułką  aż 85%  czystego tlenu.  Dostarczony bezboleśnie tlen zwiększa metabolizm komórkowy, odżywia tkanki, zwiększa napięcie skóry i spowalnia procesy starzenia. Skóra po zabiegu jest odświeżona, gładka, promienna i jędrna a zmarszczki są znacznie  zredukowane.

Zastosowanie

Infuzja tlenowa- działane dotleniające - innowacyjna metoda odmładzania i odświeżania skóry z wykorzystaniem tlenu. Skóra po tak wykonanym zabiegu staje się promienna, świeża i nawodniona. Zabieg polega na wtłaczaniu (infuzji) substancji aktywnych za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Do zabiegu używamy specjalnego aplikatora (aerografu), który trzymamy w odpowiedniej odległości pod kątem i rozprowadzamy substancje sprężonym tlenem.

 

Reviews

Twoja opinia!

C MOBILE RF Fale radiowe z laserem