C OVER-3036 REDUCING BODY SYSTEM 3w1 Rozwiń

C OVER-3036 REDUCING BODY SYSTEM 3w1

3800-3826

Nowy

95 000,00 zł

brutto

95 000,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

OVER - 3036 powstał w wyniku długotrwałych i dokładnych badań laboratoryjnych i jest odpowiedzią nie tylko na problemy związane z estetyka ale również na rosnące wymogi bezpieczeństwa i prostoty użycia. Urządzenie zostało zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie skupia w sobie trzy najnowsze zabiegi: Radio Frequency, Ultradźwięki oraz Masaż Endodermiczny.Dzięki zastosowanych technologiom doskonale usuwa różnego rodzaju niedoskonałości występujące na różnych głębokościach skóry i uzyskuje widoczne wyniki w bardzo krótkim czasie. Warto podkreślić że zabiegi są całkowicie bezboleśnie i nieinwazyjnie oraz gwarantują także doskonałe wyniki przy zabiegach odmładzania. Urządzeniem posiada również końcówki do Radio Frequency i masażu endodermicznego połączonego z koloroterapią do zabiegów na twarz.

Zastosowanie

RADIO FREQUENCYDziałanie rewitalizujące: fale Radio Frequency oddziałują na góne warstwyskóry i skutecznie zmniejszają cellulit, zwiotczenie skóry oraz rozstępy i zmarszczki. Diatermiczne ciepło wytwarzane poprzez fale radiowe powoduje wzrost produkcji tlenu dostarczanego do tkanek, przyspiesza metabolizm komórkowy i zwiększa produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Rezultatem jest naturalny i stopniowy efekt liftingu.

ULTRADŹWIĘKIGłęboka akcja: ultradźwięki oddziałują na głębsze partie skóry. Falaultradźwiękowa rozbija tkankę tłuszczową (przez co zmniejsza się jej objętość) oraz zwalcza cellulit zlokalizowany w głębszych partiach naszej skóry. Innowacyjne końcówki z czterema wklęsłymi głowicami pozwalają kosmetyczce na wykorzystanie pełnej mocy i możliwości urządzenia bez poczucia dyskomfortu dla klienta. Nowe końcówki pozwalają osiągnąć rezultaty na większym obszarze i precyzyjnie kierują energię na żądaną głębokość.

MASAŻ ENDODERMICZNYDziałanie drenujące: masaże endodermiczne wspomagają zwalczanie cellulitu, zwiotczenia skóry oraz pomagają pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Dzięki zastosowaniu specjalnych aplikatorów, możemy jednocześnie przeprowadzić drenaż oraz rytmiczny masaż. Masaż endodermiczny, należy stosować po zabiegach ultradźwiękowych gdyż znacznie wspomaga usuwanie rozbitych wcześniej komórek tłuszczowych poprzez naczynia krwionośne jak i częściowo poprzez układ limfatyczny.

Reviews

Twoja opinia!

C OVER-3036 REDUCING BODY SYSTEM 3w1

C OVER-3036 REDUCING BODY SYSTEM 3w1