C OVER-3032/12 DIGI BODY 12 sektorów 26 programów Rozwiń

C OVER-3032/12 DIGI BODY 12 sektorów 26 programów

3800-3832

Nowy

35 500,00 zł

brutto

35 500,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Jest to nowoczesne urządzenie do masażu podciśnieniem. Aparat ten jest profesjonalnej włoskiej firmy Over Line. Posiada unikalny design doskonale pasujący do każdego gabinetu kosmetycznego, Spa & Wellness. Urządzenie łatwe w obsłudze, posiada cyfrowy wyświetlacz opisujący po kolei wszystkie czynności. Taki sprzęt powinien znaleźć się w każdym gabinecie. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi oraz zaprogramowanym instrukcją do zabiegu, obsługa jest niezwykle łatwa. Dodatkowo przy użyciu kart magnetycznych, można zaprogramować serię zabiegów dla każdego klienta z osobna. Urządzenie posiada zaprogramowane 26 programów. 14 programów na nogi i 4 na ramiona oraz 8 na całe ciało które mogą pracować jednocześnie.

Zastosowanie

Urządzenie to jest przeznaczone do wykonywania bezbolesnego i relaksującego masażu podciśnieniem. Posiada specjalnie dzielony kombinezon na nogi i ramiona podzielony na sekcje. Stymuluje krążenie krwi, limfy. Zmniejsza cellulit i usuwa nadmiar płynów z organizmu. Działa przy zastojach naczyń chłonnych. Przeciwwskazaniem są: choroby nowotworowe, ostre stany zapalne, pourazowe, podwyższona temperatura ciała, zakrzepowe zapalenie żył. Ubranie do masażu podciśnieniem podzielone jest na sekcje stopy, nogi, spodnie z otworem na limfę węzłów, gorset, który może być regulowany z boku, ramię (sekcje można rozpocząć od ręki i podzielić na 4 sekcje ze specjalnym sektorem dla limfy węzłów pod pachami. Ubranie jest regulowane co do wysokości i do obwodu nóg, ramion.

Sposób użycia

Zabieg polega na nałożeniu odpowiedniego kombinezonu klientce, podłączonego do urządzenia. Powietrze powstające pod kombinezonem jest kontrolowane przez mikroprocesor, który steruje ilością ciśnienia wewnątrz sektorów podlegających zmianie. Poprzez zmianę i odpowiednie ustawienie ciśnienia uzyskuje się perystaltyczne ciśnienie, które jak fala owija się równomiernie wokół kończyny od dołu do góry, co poprawia krążenie, usuwa nadmiar płynów, dotlenia skórę.Programy mogą się różnić według potrzeb i danego problemu klienta. Kombinezon dla kończyn górnych składa się z dwóch sekcji, które eliminują nadmiar cieczy, gwarantują zmniejszenie objętości części poddanej zabiegowi.

Elementy składowe

Baza, kombinezon na nogi, na ramiona, bandaże, instrukcja obsługi, gwarancja, kabel zasilający

Parametry techniczne

Rozmiar: D 480mm x Sz 520 mm x W 1004mm

 

Reviews

Twoja opinia!

C OVER-3032/12 DIGI BODY 12 sektorów 26 programów

C OVER-3032/12 DIGI BODY 12 sektorów 26 programów