C OVER-042 presomasaż kombinezon VARIANT Rozwiń

C OVER-042 presomasaż kombinezon VARIANT

3800-3835

Nowy

6 300,00 zł

brutto

6 300,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

 Kombinezon VARIANT do urządzeń presso massage. Znanej marki Over Line dzieli się na sekcje na nogi i talię. Stymuluje on krążenie krwi oraz limfy, a także zmniejsza cellulit i usuwa nadmiar płynów z organizmu, działa również przy zastojach naczyń chłonnych. Powietrze wytworzone w kombinezonnie masuje po kolei od stóp poprzez łydki, uda w górę. Wykonany z wyskiej jakości materiału, łatwy w utrzymaniu czystości. Spodnie kombinezonu i pas zapinane na zatrzaski.

Zastosowanie

Przeciwskazania: choroby nowotworowe, ostre stany zapalne, pourazowe, podwyższona ciepłota ciała oraz zakrzepowe zapalenie żył.

Sposób użycia

Masaż podciśnieniem pomaga przywrócić funkcje układu żylno-limfatycznego, poprawiając krążenie obwodowe. Wykonuje drenaż, zmniejszając obrzęk i napięcie mięśni, poprawia dotlenienie tkanek i działa detoksykująco i rewitalizująco, zapobiega powstaniu cellulitu. Zabieg polega na nałożeniu odpowiedniego kombinezonu klientce, podłączonego do urządzenia, powietrze powstające pod kombinezonem jest kontrolowane przez mikroprocesor, który steruje ilością ciśnienia wewnątrz sektorów podlegających zmianie, poprzez którą uzyskuje się perystaltyczne ciśnienie, które jak fala owija się równomiernie wokół kończyny od dołu do góry, co poprawia krążenie, usuwa nadmiar płynów i dotlenia skórę.

Reviews

Twoja opinia!

C OVER-042 presomasaż kombinezon VARIANT

C OVER-042 presomasaż kombinezon VARIANT