C OVER-040 presomasaż kombinezon LUX Rozwiń

C OVER-040 presomasaż kombinezon LUX

3800-3833

Nowy

4 800,00 zł

brutto

4 800,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Kombinezon LUX do urządzeń z presso massage. Znanej marki Over Line dzieli się na sekcje na nogi i talię. Stymuluje on krążenie krwi oraz limfy, a także zmniejsza cellulit i usuwa nadmiar płynów z organizmu, działa również przy zastojach naczyń chłonnych. Powietrze wytwarzane w kombinezonie masuje całe nogi jednocześnie. Wykonany z wyskiej jakości materiału, łatwy w utrzymaniu czystości. Spodnie kombinezonu zapinane na zamek a pas na zatrzaski. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Zastosowanie

Przeciwskazania: choroby nowotworowe, ostre stany zapalne, pourazowe, podwyższona ciepłota ciała oraz zakrzepowe zapalenie żył.

Sposób użycia

Masaż podciśnieniem pomaga przywrócić funkcje układu żylno-limfatycznego, poprawiając krążenie obwodowe. Wykonuje drenaż, zmniejszając obrzęk i napięcie mięśni, poprawia dotlenienie tkanek i działa detoksykująco i rewitalizująco, zapobiega powstaniu cellulitu. Zabieg polega na nałożeniu odpowiedniego kombinezonu klientce, podłączonego do urządzenia, powietrze powstające pod kombinezonem jest kontrolowane przez mikroprocesor, który steruje ilością ciśnienia wewnątrz sektorów podlegających zmianie, poprzez którą uzyskuje się perystaltyczne ciśnienie, które jak fala owija się równomiernie wokół kończyny od dołu do góry, co poprawia krążenie, usuwa nadmiar płynów i dotlenia skórę.

Reviews

Twoja opinia!

C MOBILE RF Fale radiowe z laserem