C XILIA-824 Dermomasaż - Air Massage Rozwiń

C XILIA-824 Dermomasaż - Air Massage

3800-3821

Nowy

3 549,01 zł

brutto

3 549,01 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Nowoczesne, profesjonalne urządzenie włoskiej, cenionej w Europie firmy Over Line, do masażu próżniowego. Posiada unikalny design doskonale pasujący do każdego gabinetu kosmetycznego, Spa & Wellness. Urządzenie łatwe w obsłudze, posiada cyfrowy wyświetlacz, zawiera wymienne końcówki o różnych wielkościach. Służy do ujędrniania,  drenażu próżniowego, napina mięśnie, poprawia ukrwienie i uelastycznia tkanki. Urządzenie świetnie wykonuje drenaż limfatyczny. Skóra staje się odprężona i świeża. Zabieg z wykorzystaniem aparatu jest bardzo przyjemny. Urządzenie zastępuje pracę rąk kosmetyczki wykonując również manualny masaż. 

Zastosowanie

Urządzenie stosuje się w celu poprawy elastyczności oraz pojędrnienia skóry.Wskazane przy utracie elastyczności czy napięcia skóry. Przeciwwskazania: ciąża, nowotwory, rozszerzone naczynia krwionośne, stany zapalne i choroby naczyń.

Sposób użycia

Do ciała klienta przykładamy masażer z odpowiednią do miejsca głowicą. Na urządzeniu ustawiamy parametry odpowiednie do odczuć klienta i zaczynamy przesuwać głowicą po twarzy. Zabieg wykonujemy około 10- 15 minut.Podczas zabiegu możemy zmieniać końcówki. 

Elementy składowe

Baza, kabel zasilający, 2 gumowe wężyki, plastikowe kubeczki, gwarancja i instrukcja obsługi.

Parametry techniczne

Zasilanie: 230V 50/60HzPobór mocy: 15VAWymiary: 380x440x150mm

 

Reviews

Twoja opinia!

C ELITE-1151 Face Oxy - infuzja tlenowa 5w1