C XILIA-818 Galwan - Galvanic Rozwiń

C XILIA-818 Galwan - Galvanic

3800-3819

Nowy

3 099,00 zł

brutto

3 099,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Łatwe w obsłudze urządzenie kosmetyczne profesjonalnej, cenionej w Europie włoskiej formy Over Line, służące do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem prądu stałego. Posiada unikalny design doskonale pasujący do każdego gabinetu kosmetycznego, Spa & Wellness. Wymienne końcówki pozwolą na urozmaicenie zabiegu. Galwanizacja to zabieg elektroleczniczy, który wykonujemy za pomocą galwanu z wykorzystaniem prądu stałego. Do zabiegu używamy elektrod. Przesuwając elektrodę po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów wewnątrz organizmu, co powoduje, przekrwienie skóry i poprawę napięcia. Wszystkie przyciski oraz monitor znajdują się z przodu włatwiając pracę kosmetyczce.

Zastosowanie

Galwanizacja ma zastosowanie: przy nerwobólach, nerwicy naczyniowej skóry, odmrożeniach, trądziku różowaty, rozszerzonych naczyniach krwionośnych (teleangiektazje), skórze atroficznej i ziemistej, po zabiegu oczyszczania cery, przy rozszerzonych porach oraz przed nałożeniem maski kosmetycznej. Przeciwwskazania: stany gorączkowe, ropne i zapalne stany skóry i tkanek miękkich, uprzednie stosowanie maści, kremów, uczulenie na prąd galwaniczny, ciąża, zaburzenia czucia, przerwana ciągłość skóry, nowotwory, metalowe części w organizmie i zaburzenia akcji serca. 

Sposób użycia

Na oczyszczoną skórę twarzy nakładamy maskę zwilżoną roztworem soli fizjologicznej, następnie do ręki klienta dajemy elektrodę bierną owiniętą mokrym wacikiem. Elektrodę czynną przykładamy do twarzy i delikatnie przesuwamy po skórze, intensywność dobieramy do odczuć klienta.  Zabieg trwa około 15-20 minut. Powinien być wykonany w serii. Kolejną alternatywa dla takiego zabiegu może być wykonanie jonoforezy: na aparacie włączamy opcję jonoforezy, następnie na twarz nakładamy maskę lub substancje odżywcze (produkty powinny być elektrolityczne muszą dysocjować na jony dodatnie i ujemne podczas przepływu prądu) i wykonujemy zabieg jak przy galwanizacji. Klientka może czuć metaliczny posmak w ustach.

Elementy składowe

Baza, rączka z wymiennymi uchwytami do jonoforezy, elektroda bierna, instrukcja obsługi i gwarancja.

Parametry techniczne

Zasilanie: 230V 50-60HzPobór mocy: 12VAWymiary: 360x315x170mm

 

Reviews

Twoja opinia!

C MOBILE RF Fale radiowe z laserem