C XILIA-816 Darsonval - High Frequency Rozwiń

C XILIA-816 Darsonval - High Frequency

3800-3403

Nowy

3 299,00 zł

brutto

3 299,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu

Łatwe u obsłudze, profesjonalne urządzenie cenionej w Europie włoskiej firmy Over Line, do przeprowadzania zabiegu D'arsonwalizacji. Posiada unikalny design doskonale pasujący do każdego gabinetu kosmetycznego, Spa & Wellness.
 
Prady D'arsonwala są to prądy wielkiej częstotliwości o gasnącym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dłuższa niż czas trwania impulsu. Darsonwalizacja to zabieg działający uspokajająco, za pomocą urządzenia i szklanych pelot, wypełnionych gazem szlachetnym. W skład urządzenia wchodzą cztery peloty, które wybieramy w zależności od miejsca zabiegu. Pobudza krążenie oraz działa dezynfekująco. Posiada pokrętła z przodu aparatu, co znacząco ułatwia pracę.

Zastosowanie

Darsonwalizacja ma zastosowanie: przy leczeniu nerwobóli, świądu, zaburzeniach czucia, łojotoku, łysieniu plackowatym, pobudzeniu krążenia, dezynfekcji skóry, przed i po woskowaniu, po mechanicznym oczyszczaniu cery, przy opryszczce i przy makijażu permanentnym ust.
 
Przeciwwskazania do darsonwalizacji miejscowej: trądzik różowaty, przerwana ciągłość skóry, stany alergiczne, cera naczyniowa, teleangiektazje.
 
Przeciwwskazania do darsonwalizacji ogólnej: nadciśnienie, ciąża, nadpobudliwość nerwowa, choroby serca, stany zapalne, gorączka, astma, obrzęki, przerwana ciągłość skóry.

Sposób użycia

Do oczyszczonej skóry przykładamy pelotę, następnie włączamy urządzenie i przejeżdżamy pelotą po skórze, która powinna być sucha. Zabieg ten wykonujemy około 5- 10 minut. Podczas zabiegu wytwarza się ozon, który działa bakteriobójczo i dezynfekująco na skórę. W zależności od zabiegu używamy różnych pelot. Do twarzy i ciała używamy grzybka, do miejsc trudno dostępnych łyżeczka, odpowiednia do szyi oraz pelotę do mikromasażu.

Elementy składowe

Baza, rączka z włącznikiem, 4 szklane peloty, przewód zasilający, instrukcja obsługi i gwarancja.

Parametry techniczne

Zasilanie: 230V 50Hz
Pobór mocy: 250VA
Wymiary: 390x 360x145mm
 

 

Reviews

Twoja opinia!

C MOBILE RF Fale radiowe z laserem