Microdermabrazja XILIA-821 Rozwiń

Microdermabrazja XILIA-821

3800-3859

Nowy

2 999,00 zł

brutto

2 999,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu:Łatwe w obsłudze, profesjonalne urządzenie, włoskiej, cenionej w Europie firmy Over Line, do przeprowadzania przyjemnego i bezbolesnego zabiegu mechanicznego złuszczania zrogowaciałego naskórka. Dzięki głowicom o różnej gradacji możemy w szybki sposób uzyskać doskonały efekt gładkiej i promiennej skóry. Urządzenie likwiduje drobne zmarszczki, blizny, rozstępy oraz przebarwienia. Posiada dodatkowo plastikowe głowice ssące, pomocne przy oczyszczaniu, polepszeniu krążenia krwi, delikatny drenaż - vaccum oraz funkcję spray. Dzięki temu w łatwy i przyjemny sposób można rozprowadzić na skórze toniki oraz olejki. Model posiada unikalny design doskonale pasujący do każdego gabinetu kosmetycznego, Spa & Wellness. Aparat w zestawie posiada wymienne głowice do mikrodermabrazji oznaczone odpowiednim kolorem w zależności od rodzaju skóry. Głowice są jednorazowe, co zapewnia 100% higienę przeprowadzanych zabiegów. Klient ma pewność, iż zabieg został przeprowadzony bezpiecznie, a kosmetyczka nie musi się martwić o sterylizację głowic. Dodatkowym atutem jest to, że głowice są delikatne i nie powodują uszkodzenia naskórka.

Zastosowanie:Mikrodermabrazję stosuje się: do zwalczania blizn, suchości skóry, łojotoku, trądziku, rozszerzonych porów, przebarwień, do likwidacji drobnych zmarszczek, ujednolicenia kolorytu, odmładzania i pojędrniania skóry oraz do zwalczania rozstępów. Przeciwwskazania: zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne skóry, trądzik krostkowy, trądzik różowaty, skóra powiek, terapia przeciwtrądzikowa i nowotwory.

Sposób użycia:Aby wykonać zabieg vaccum należy do szklanej butli wlać tonik lub olejek, skierować w kierunku twarzy klienta w odległości około 20 cm i rozpylić na twarz. Zabieg z wykorzystaniem głowic ssących polega na nałożeniu odpowiedniej końcówki na gumowy wężyk, ustawieniu ciśnienia i przyłożeniu do skóry uprzednio rozpulchnionej wapozonem. Zabieg mikrodermabrazji: oczyszczamy twarz klienta, następnie włączamy aparaturę, nakładamy sterylną nakładkę (głowicę), ustawiamy siłę ciśnienia. Następnie przystawiamy dyszę do części ciała klienta i zaczynamy zabieg przesuwając głowicą po skórze bez zasysania. Po chwili dopiero dołączamy zasysanie. Czas trwania zabiegu około 15- 20 minut, wykonujemy go, co 7-10 dni, w serii do 6 zabiegów. Może wystąpić delikatne zaczerwienienie na skórze. Zabieg możemy wykonać na twarzy lub ciele.

Elementy składowe:Baza, gumowy wężyk z dyszą do mikrodermabrazji i wymiennymi głowicami, gumowy wężyk ze szklaną butelką do vaccum, gumowy wężyk do plastikowych głowic ssących, instrukcja obsługi i gwarancja.

Parametry techniczne:

  • Zasilanie: 230V 50/60 Hz
  • Pobór mocy: 50VA
  • Wymiary: 390x360x145mm

 

Reviews

Twoja opinia!

Microdermabrazja XILIA-821

Microdermabrazja XILIA-821