MINI CLASSIC Darsonval - High Frequency Rozwiń

MINI CLASSIC Darsonval - High Frequency

3800-3401

Nowy

199,00 zł

brutto

199,00 zł za szt.

Więcej informacji

Opis produktu:
Pojedyncze urządzenie do przeprowadzania zabiegu D'arsonwalizacji.
Prady D'arsonwala są to prądy wielkiej częstotliwości o gasnącym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dłuższa niż czas trwania impulsu.
Darsonwalizacja to zabieg działający uspakajająco, za pomocą urządzenia i szklanych pelot, wypełnionych gazem szlachetnym. W składzie urządzenia znajdują się cztery peloty, które wybieramy w zależności od miejsca zabiegu. Pobudza krążenie oraz działa dezynfekująco.

Zastosowanie:
Darsonwalizacja ma zastosowanie: przy leczeniu nerwobóli, świądu, zaburzeniu czucia, łojotoku, łysieniu plackowatym, pobudzeniu krążenia, dezynfekcji skóry, przed i po woskowaniu, po mechanicznym oczyszczaniu cery, przy opryszczce oraz przy makijażu permanentnym ust.
Przeciwskazania do darsonwalizacji miejscowej: trądzik różowaty, przerwana ciągłość skóry, stany alergiczne, cera naczyniowa, teleangiektazje.
Przeciwskazania do darsonwalizacji ogólnej: nadciśnienie, ciąża, nadpobudliwość nerwowa, choroby serca, stany zapalne, gorączka, astma, obrzęki i przerwana ciągłość skóry.

Sposób użycia:
Na oczyszczoną skórę przykładamy pelotę, następnie włączamy urządzenie i zaczynamy zabieg,  wykonujemy go około  5-10 minut. Podczas zabiegu wytwarza się ozon, który działa bakteriobójczo i dezynfekująco na skórę. W zależności od zabiegu używamy różnych pelot. Do twarzy i ciała używamy grzybka, do miejsc trudno dostępnych łyżeczka, do skóry głowy grzebień, który rewitalizuje skórę głowy.

Elementy składowe:
Rączka do mocowania pelot oraz cztery różne peloty (grzybek, łyżeczka, grzebień), przewód zasilania, gwarancja oray instrukcja obsugi.

Parametry techniczne:

  • Napięcie: 220v~240v
  • Częstotliwość: 50-60Hz
  • Waga: 0,5 kg
  • Wymiary: 23x4,5cm
  • Częstotliwość pracy: 650000GHz

Reviews

Twoja opinia!

Wzornik do lakierów - słoneczko mleczne b