BASIC Galwan - Galvanic Rozwiń

BASIC Galwan - Galvanic

3800-3824

Nowy

399,00 zł

brutto

399,00 zł za szt.

Więcej informacji

Urządzenie do galwanizacji i jonoforezy.

Galwanizacja to zabieg elektroleczniczy, w którym wykorzystujemy prąd stały. Do zabiegu używamy elektrod. Przesuwając elektrodę po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów wewnątrz organizmu, co powoduje, przekrwienie skóry, poprawę napięcia.

Jonoforeza- polega na wprowadzaniu cząstek obdarzonych ładunkiem - jonów przez skórę za pomocą urządzenia emitującego prąd stały galwaniczny.

Zatoowanie

Galwanizacja ma zastosowanie przy nerwobólach, nerwicach naczyniowych skóry, odmrożeniach, trądziku różowatym, rozszerzeniu naczynia krwionośnego ( teleangiektazje), skóra atroficzna, ziemista.W galwanizacji aktywne są dwie elektrody anodowa(działa uspokajająco) i katodowa (działanie pobudzające).

Sposób użycia

Do oczyszczonej, wilgotnej twarzy przykładamy elektrodę i przesuwamy ja powoli po całej powierzchni. Zabieg trwa od 15-20 minut. Powinien być wykonany w serii. Można również przeprowadzić zabieg przy pomocy maski w płacie. Na twarz nakładamy odpowiednią do skóry i zabiegu maskę, po czym ustawiamy aparat do galwanizacji. Przykładamy elektrodę do twarzy i przesuwamy po wilgotnej masce. Klientka może czuć metaliczny posmak w ustach.

W zestawie

Baza, rękojeść do elektrod, elektroda bierna, elektroda grzybkowa, elektroda punktowa, elektroda wałeczek, kabel zasilający, gwarancja, instrukcja obsługi.

Reviews

Twoja opinia!

SOLIDNY PĘDZELEK DO ŻELU różowy 4

PĘDZELEK DO ŻELU DREWNIANY #4