KURS PEDAGOGICZNY

SZI1

Nowy

1 000,00 zł

brutto

1 000,00 zł za szt.

Więcej informacji

Kurs pedagogiczny dla i instruktorów(wykładowców) praktycznej nauki zawodu w placówkach szkolnych oraz pozaszkolnych form oświatowych.

 

1. Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą uzupełnić wiedzę teoretyczną i  pragną podjąć działalność w dziedzinie szkolenia i nauczania w szkołach oraz w formach pozaszkolnych. Stanowi solidną podstawę teoretyczną i praktyczną dla osób pragnących zostać w przyszłości trenerami – szczególnie dla studentów psychologii, osób, które zaczęły prowadzenie szkoleń a nie mają uprawnień i wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem.

Celem kursu jest  nabycie kompetencji pedagogicznych oraz opanowanie praktycznych metod nauczania w pozaszkolnych formach kształcenia.

2. Podstawy prawne

Kurs uprawnia do prowadzenia zajęć w niepublicznych placówkach oświatowych.

3. Korzyści z uczestnictwa:

- Uczestnicy zyskują uprawnienia do nauczania w każdej niepublicznej placówce edukacyjnej

- Odpis dyplomu w języku angielskim

- Uczestnicy zostaną zaopatrzeni w materiały potrzebne do opanowania zagadnień wymaganych do zdania egzaminu oraz w wykaz lektur uzupełniających.

- Całość tematyki zostanie wyłożona w formie wykładów i ćwiczeń przez doświadczonych wykładowców.

Szczegółowe informacje:

info@beautyvital.pltel. 535 255 901

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami.Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Reviews

Twoja opinia!

KURS TECHNIKI WYPEŁNIEŃ KWASEM HIALURONOWYM