KURS Mikrodermabrazja diamentowa Rozwiń

KURS Mikrodermabrazja diamentowa

SZK20

Nowy

300,00 zł

brutto

300,00 zł za szt.

Więcej informacji

Mikrodermabrazja diamentowa

Szkolenie to skierowane jest do osób, które posiadają kwalifikacje kosmetyczki lub przeszły kurs kosmetyczny I stopnia (dla początkujących).

Czas trwania kursu - 8 godzin (1 dzień).

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym lub grupowym. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegów. Na życzenie wydajemy także certyfikaty w j. angielskim i w  j. niemieckim.

Program szkolenia:

    Podstawy higieny przy wykonywani zabiegu    Zasady dezynfekcji i sterylizacji narzędzi pracy    Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu    Przygotowanie skóry do zabiegu mikrodermabrazji    Częstotliwość wykonywania zabiegów mikrodermabrazji    Pielęgnacja skóry po zabiegu mikrodermabrazji    Omówienie urządzenia do mikrodermabrazji    Zajęcia praktyczne na modelu.

Mikrodermabrazja jest nowoczesną w pełni bezpieczną i bezbolesną, a zarazem bardzo skuteczna metodą mechanicznego ścierania naskórka. Jest ona alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej, która w rewelacyjny sposób poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z jej problemami. Metoda ta pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do uzyskania pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną. Wykonuje się to przy pomocy specjalnej głowicy diamentowej, w której ostre mikro diamenciki ścierają skórę. Pomimo powierzchniowego oddziaływania obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji plam i przebarwień, czyszczenia skóry, leczenia trądziku. Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest nieskomplikowany sposób jego wykonania, trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z zajęć życia codziennego.

Aparat do mikrodermabrazji jest niezwykle skuteczny, a metoda wykonywania zabiegu jest bardzo bezpieczna.

Reviews

Twoja opinia!

KURS TECHNIKI WYPEŁNIEŃ KWASEM HIALURONOWYM