Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs Rozwiń

KURS Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

SZK23

Nowy

450,00 zł

brutto

450,00 zł za szt.

Więcej informacji

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Rewelacyjna metoda na przepięknie i naturalnie wyglądające rzęsy. Metoda LUXERIOUS EYES opracowana została przez fachowców firmy Beauty Vital. Zapewnia ona absolutne bezpieczeństwo, naturalny i trwały wygląd ze spektakularnym efektem. System LUXERIOUS EYES jest jednym z najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie kosmetyki. Wykonanie zabiegu polega na precyzyjnym doklejaniu naturalnych rzęs lub z tworzywa syntetycznego do własnych, co pozwala uzyskać olśniewający, uwodzicielski efekt końcowy.

Czas trwania szkolenia: 8 godzin  (1 dzień)

Szkolenie skierowane jest do osób chcących nabyć nowe kwalifikacje w dziedzinie stylizacji kosmetycznej (Visage). Przygotowuje ono do profesjonalnego przeprowadzania zabiegu LUXERIOUS EYES i nadaje tytuł stylistki rzęs LUXERIOUS EYES.

    Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora firmy Beauty Vital.    Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym oraz grupowym.    Zapraszamy również grupy zorganizowane tj. szkoły oraz studium kosmetyczne.

Program szkolenia

Blok teoretyczny:

    Zasady BHP w gabinecie kosmetycznym    Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu    Omówienie przyborów i produktów niezbędnych podczas wykonywania zabiegu    Profesjonalne przygotowanie klientki do przeprowadzenia zabiegu    Pielęgnacja domowa    Zabieg korygujący przedłużonych i zagęszczonych rzęs    Proces ściągnięcia przedłużanych i zagęszczanych rzęs

Blok praktyczny:

    Przeprowadzanie zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs    Sposób przygotowania naturalnych rzęs    Sztuka odpowiedniego doboru prawidłowej długości rzęs    Procedura doklejania rzęs    Formowanie rzęs oraz ostateczna korekta w celu uzyskania rewelacyjnego efektu końcowego

Reviews

Twoja opinia!

KURS TECHNIKI WYPEŁNIEŃ KWASEM HIALURONOWYM