MEZOTERAPIA KOSMETYCZNA IGŁOWA Rozwiń

KURS MEZOTERAPIA KOSMETYCZNA IGŁOWA

SZK2

Nowy

850,00 zł

brutto

850,00 zł za szt.

Więcej informacji

MEZOTERAPIA KOSMETYCZNA IGŁOWA

Informujemy, że nie istnieją żadne przeciwwskazania i zakazy prawne odnośnie wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej przez kosmetologów.

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych produktów do mezoterapii oraz produktów z zakresu medycyny estetycznej firm MESOSYSTEM oraz PRINCESS.

Ampułki i produkty oferowane przez nas i wykorzystywane podczas szkolenia są sterylne oraz posiadają znak CE.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo podawać substancje aktywne za pomocą igły i strzykawki.

Polecamy to szkolenie osobom, które w przyszłości będą chciały się zajmować podawaniem wypełniaczy.

Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz  praktycznej, po którym uczestnik uzyskuje certyfikat z zakresu mezoterapii kosmetycznej igłowej.

Program szkolenia

Zajęcia teoretyczne:

    Mezoterapia kosmetyczna igłowa metody    Przedstawienie podstawowych technik mezoterapii kosmetycznej igłowej    Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu    Zgoda na zabieg    Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy    Mezoterapia kosmetyczna igłowa twarz, szyi, dekoltu, rąk - rewitalizacja, usuwanie przebarwień, rozstępów skóry    Mezoterapia kosmetyczna igłowa owłosionej skóry głowy - przeciwdziałanie wypadaniu włosów   

W części praktycznej każdy uczestnik wykona zabieg na wybranej okolicy.

Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy w Pile. Trwają jeden dzień. Zakończone są wystawieniem imiennego certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę. Każdemu kursantowi gwarantujemy dostęp do wysokiej jakości produktów do mezoterapii igłowej firmy MESOSYSTEM w bardzo atrakcyjnych cenach.

Adres siedziby firmy:

64-920 Piła, ul. Rzemieślnicza 6

Czas trwania: 6 h

info@beautyvital.pltel. 535 255 901

Ważna informacja: Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Szkoleniowego Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o "Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych" z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami.Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Reviews

Twoja opinia!

KURS TECHNIKI WYPEŁNIEŃ KWASEM HIALURONOWYM