Wyprzedaż! Pochłaniacz Pyłu Pikowany Biały III Rozwiń

Pochłaniacz Pyłu Pikowany Biały III

3800-380133

Nowy

359,00 zł

brutto

359,00 zł za szt.

Więcej informacji

 

 - 3 wentylatory oczywiście na łożyskach kulkowych i to o wymiarach 9x9 cm

- otwór pochłaniajcy pył to 26,5cmx8,5cm co daje nam nie licząc po bokach zaokragleń - 225 cm kwadratowych powierzchni pochłaniajacej pył - w porównianiu do mojego pierwszego modelu gdzie zastosowaliśmy dwa otwory i 2 wentylatory 8x8 cm mają one w sumie 90 cm kwadratowych.

- zamontowaliśmy bardzo dobry i efektywny stabilizowany zasilacz o bezpiecznym napięciu 12 V i prądzie 1250 mA, zasilacz jest estetycznie zamontowany od spody pochłaniacza.

- regulacja mocy, tutaj zastosowaliśmy kolejne innowacyjne i bardzo praktyczne rozwiązaanie. Pochłaniacz ma do wyboru dwa tryby pracy TRYB1 - 3/4 mocy i TRYB2 - pełna moc i teraz najważniejsze regulacja mocy następuje włącznikiem zamontowanym przy pochłaniaczu - mamy 0 , 1,  2 . ( w wersji na dwa wentylatory regulacja była przy zasilaczu-gniazdku i co sprawdzilismy w praktyce - korzysta sie najczęściej z pełnej mocy lub ewentualnie z 3/4 mocy, tutaj nie musisz wstawać i chodzić do zasilacza aby zmienić moc - masz to pod ręką).

- maskownica pochłaniacza - osłonka na wentylatory, zaprojektowaliśmy ją tak aby wkomponowała się w bryłę pochłaniacza czyli nic nie wystaje ponad (nie jest dokręcona na pochłaniacz) , ani nie jest zapadnięta ( nie jest pod spodem co może powodować niestabilne i niewygodne ułożenie dłoni )maskownica z pochłaniaczem się licuje, co zwiększa dodatkowo komfort pracy . Maskownica jest pokryta warstwą niklu z chromem.

- kabel zasilający 220V o długości 1,2 mb

- nóżki silikonowe, tak jak w poprzednim modelu zapobiegają przeciaraniu się materiału oraz przesuwaniu sie pochłaniacza

- powierzchnia pochłaniająca pył to jeden owalny otwór, w poprzednim modelu na dwa otwory wpadający pył często osiadał na przerwie miedzy otworami - tutaj nie mamy tego zjawiska wszystko jest wciągane  !!!

- listwy maskujące łączenia materiałów pod spodem pochłaniacza.

- piankowe podbicie , mięciutki i przyjemny w dotyku

- wykonany z ekoskóry wysokiej jakości

- pisemna roczna gwarancja

Wymiary :  szerokość 34 cm ; wysokość 9 cm ; długość  27cm

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Karta gwarancyjna na urządzenia kosmetyczne.

Pliki do pobrania (78.5k)

Reviews

Twoja opinia!

MASAŻER DO STÓP Z PODTRZYMANIEM TEMP. AM-506B