ZESTAW  DO MANICURE  POLERKA PILNIK BLOK 0500 Rozwiń

Zestaw do manicure: bloki, polerka, szczoteczka i pilnik

3006-0500

Nowy

5,68 zł

brutto

6,82 zł za szt.

Więcej informacji

Całkowicie niezbędny zestaw do manicure, potrzebny każdemu kto chce odpowiednio zadbać o swoje paznokcie.

W skład zestawu wchodzi:

1. Szczoteczka do manicure idealna do usuwania pyłu z paznokci podczas zabiegów stylizacyjnych. Niezbędna w każdym salonie kosmetycznym. Doskonale sprawdza się podczas zabiegów piłowania paznokci kiedy to nadmiar pyłu należy dokładnie usunąć oraz podczas czyszczenia zabrudzonych paznokci. Niezbędna przy stylizacji paznokci.

Całkowita długość szczoteczki: 14,5cm, Długość włosia: około 1,5cm.

Kolor wysyłamy losowo!

2. Pilnik Prosty 100/180 LaLill to drobnoziarnisty pilnik przeznaczony do codziennej pielęgnacji paznokci naturalnych. Stosowany również do modelowania paznokci żelowych. Uniwersalny, prosty kształt doskonale ułatwi skracanie i nadawanie pożądanego kształtu paznokcia.

Pilniki LaLill to podstawowe narzędzie do codziennej stylizacji paznokcia. Pozwalają wykończyć stylizację, nadając paznokciom pożądany kształt. Wykonane z wysokiej jakości papieru, zapewniają długotrwałą wydajność, ostrość i wytrzymałość. Pilniki LaLill ułatwiają też usuwanie skórek z powierzchni dłoni. Polecane przez profesjonalne stylistki paznokci, zarówno do stylizacji w domu, jak i w salonie kosmetycznym.

3. Kwadratowa polerka na piance w rozmiarze XL - dwustronna polerka wygładzającaIdealnie nadaje się do polerowania naturalnych i sztucznych paznokci nadając im wspaniale błyszczący połysk.

Kolor wysyłamy losowo!

4. Blok polerski fioletowy. Produkt niezbędny dla każdej stylistki paznokci, zarówno w profesjonalnym salonie, jak i domowym zaciszu. Blok polerski LaLill to klasyczny wygląd, trwałość produktu i duża funkcjonalność. Czterostronny, drobnoziarnisty blok wygładza naturalną płytkę paznokcia, usuwając wszelkie nierówności. Zalecany do stosowania podczas zabiegu manicure hybrydowego: doskonale matowi, nie naruszając struktury paznokcia. (Naturalną płytkę paznokcia należy wyrównać i zmatowić przed nałożeniem Cleanera LaLill) Blok polerski LaLill stosowany jest również do delikatnego piłowania paznokci, w celu nadania im pożądanego kształtu.

5. Blok polerski biały. Produkt niezbędny dla każdej stylistki paznokci, zarówno w profesjonalnym salonie, jak i domowym zaciszu. Blok polerski LaLill to klasyczny wygląd, trwałość produktu i duża funkcjonalność. Czterostronny, drobnoziarnisty blok (ziarnistość 180/240) wygładza naturalną płytkę paznokcia, usuwając wszelkie nierówności. Zalecany do stosowania podczas zabiegu manicure hybrydowego: doskonale matowi, nie naruszając struktury paznokcia. (Naturalną płytkę paznokcia należy wyrównać i zmatowić przed nałożeniem Cleanera LoLi!) Blok polerski LaLill stosowany jest również do delikatnego piłowania paznokci, w celu nadania im pożądanego kształtu.

Reviews

Twoja opinia!

ZESTAW 4 X ŻEL UV + 10 X PILNIK DO PAZNOKCI

Pomogą przygotować manicure żelowy w sposób prosty i przyjemny