Pilnik do paznokci Professional zebra łódka 80/100 50 sztuk Rozwiń

Pilnik LUX zebra łódka 80/100 50 sztuk

Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia, Agnieszka

4600-010350

Nowy

Pilnik do paznokci LUX zebra łódka 80/100 50 sztuk

Więcej szczegółów

77,50 zł

brutto

77,50 zł za szt.

Więcej informacji

Pilnik LUX Zebra Łódka 80/100

Profesjonalny pilnik Łódka 80/100 LUX LaLill to dwustronny drobnoziarnisty pilnik do paznokci. Przeznaczony jest do matowienia płytki paznokcia, a także do nadania pożądanego kształtu i długości naturalnym paznokciom. Wspomaga też wykończenie paznokci żelowych. Kształt łódki to wydajne rozwiązanie: miks dwóch najbardziej popularnych kształtów pilników. Z jednej strony – standardowy pilnik prosty, z drugiej- uwielbiany przez stylistki banan. Wielofunkcyjny kształt pilnika pozwala na szybką i efektywną pracę podczas piłowania paznokcia.

Pilniki LUX LaLill to nowoczesna, ulepszona struktura papierowego pilnika, przy zachowaniu podstawowej funkcjonalności produktu, do codziennej pielęgnacji.Pilniki LUX wykazują się jeszcze większą wytrzymałością. Wykonane z najwyższej jakości papieru, stanowią gwarancję długotrwałego używania. Materiał ścierający w pilnikach LUX pozwala na swobodne, wielokrotne piłowanie, nawet przez kilka tygodni.

Reviews

Twoja opinia!

Cleaner JUICY RED czerwony 1000ml

Cleaner JUICY RED marki LaLill, to profesjonalny preparat, dzięki któremu przygotujesz naturalną płytkę paznokcia do aplikacji hybrydy, żelu bądź akrylu