Pilnik zebra banan 100/100 Rozwiń

Pilnik do paznokci zebra banan 100/100

4320-0201

Nowy

Pilniki LaLill to podstawowe narzędzie do codziennej stylizacji paznokcia. Pozwalają wykończyć stylizację, nadając paznokciom pożądany kształt.

Więcej szczegółów

1,29 zł

brutto

1,29 zł za szt.

Więcej informacji

Pilnik do paznokci banan 100/100


Średnioziarnisty pilnik Banan 100/100 LaLill przeznaczony jest do nadawania kształtu paznokciom żelowych, a także do piłowania twardych paznokci naturalnych. Wygięty kształt pilnika LaLill pozwala na swobodną i szybką obróbkę paznokcia, o każdym kształcie. Pilniki LaLill to podstawowe narzędzie do codziennej stylizacji paznokcia. Pozwalają wykończyć stylizację, nadając paznokciom pożądany kształt. Wykonane z wysokiej jakości papieru, zapewniają długotrwałą wydajność, ostrość i wytrzymałość. Pilniki LaLill ułatwiają też usuwanie skórek z powierzchni dłoni. Polecane przez profesjonalne stylistki paznokci, zarówno do stylizacji w domu, jak i w salonie kosmetycznym.

Reviews

Twoja opinia!

NeoNail lakier hybrydowy kolekcja Aquarelle (A)

Kolekcja Aquarelle pozwoli Ci stworzyć Twoje własne hybrydowe arcydzieła. Masz dość utartych szablonów i gotowych wzorów? Nie interesują Cię ograniczenia, a trendy w dziedzinie manicure są Twoją specjalnością?