Alexya pasta do depilacji 300g Rozwiń

Alexya pasta do depilacji NATURAL 300g

DEPILAX DEPILAX

6103-0430

Nowy

11,89 zł

brutto

11,89 zł za szt.

Więcej informacji

NaturalMiękka wersja pasty o kolorze i konsystencji twardego miodu. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Polecana dla osób doświadczonych, o chłodnych dłoniach. Idealna do włosów cieńkich i łamliwych. Zaleca się stosowanie pasty SOFT wraz z talkiem.W dzisiejszych czasach depilacja ciała to coś naturalnego, ale droga do posiadania nieskazitelnie gładkiego ciała jest czasem trudna do osiągnięcia. Pojawia się więc coraz więcej sposobów pozbycia się niechcianego owłosienia ,tak by poziom bólu był znikomy a efekt znakomity.

Jedną z takich metod jest stosowanie pasty cukrowej - Safiye; czyli mieszanki naturalnych składników. Pasta produkowana jest na bazie tradycyjnych tunezyjskich receptur. Dzięki swej idealnej konsystencji, powoduje, że zabieg jest łatwy i przyjemny. Nie wymaga użycia pasków, wystarczy sama pasta, przy pomocy, której wykonuje się depilacje poszczególnych partii ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Bez podrażnieńDzięki zastosowaniu naturalnych składników, pasta nie wpływa negatywnie na skórę, jest chemicznie obojętnia, przez co depilacja staje się bardziej przyjazna i mniej uciążliwa.Dlaczego Alexya?Szybki sposób pozbycia się niechcianego owłosieniaNajskuteczniejsza metoda depilacjiBezbolesny zabiegWykwalifikowana kadra przeprowadzająca zabieg100% naturalnych składnikówPo zabiegu skóra nie jest podrażniona jak w przypadku standardowej depilacji.

Wystarczy spróbować, by przekonać się, że zalet pasty cukrowej jest jescze więcej.

Reviews

Twoja opinia!

Chusteczki kosmetyczne gładkie 15x10 (100 szt.)