NeoNail Lakier Hybrydowy - kolekcja wiosna-lato Rozwiń

NeoNail Lakier Hybrydowy - kolekcja wiosna-lato

1000-5530

Nowy

NeoNail Lakier Hybrydowy - kolekcja wiosna-lato

Więcej szczegółów

28,90 zł

brutto

28,90 zł za szt.

Więcej informacji

Wiosenno- letnia propozycje od NeoNail.

Wiosenno- letnia propozycje od NeoNail. Nowe piękne kolory inspirowane kolorami dojrzałych owoców to gwarancja paznokci, które staną się Twoją wizytówką. W nowej kolekcji proponujemy państwo sześć nowych kolorów, które zamykają piękno ulotnej chwili w ciepłej i soczystej stylizacji paznokci.

5536-Fresh Nectarine Lakier hybrydowy Fresh Nectarine przywodzi na myśl soczysty odcień dojrzałej nektarynki. Ten koral o delikatnie malinowym odcieniu od razu wpada w oko.

5535 -Juicy Apricot Finezja koralu połączona z delikatnym pazurkiem intensywnej moreli. Z lakierem hybrydowym Juicy Apricot, możesz poczuć klimat wakacyjnej przygody zawsze i wszędzie.

5534 -Pink Grapefruit Wyjątkowo delikatny kolor beżu w ciepłej, różowej tonacji. Lakier hybrydowy Pink Grapefruit jest wprost stworzony do stylizacji ślubnych, pogłębi magię tego wyjątkowego dnia.

5532-Creamy Mousse Lakier hybrydowy Creamy Mousse, to wyraźnie rozbielony, chłodny beż. Elegancki i uniwersalny odcień kości słoniowej będzie pasował do wielu stylizacji.

5531-Sweet Vanilla Lakier hybrydowy Sweet Vanilla, to najbardziej uniwersalny kolor, który będzie pasował kobietom w każdym wieku.

5533-Sponge Cake Pastelowy beż w odcieniu klasycznego nude czyli lakier hybrydowy Sponge Cake.

Po kupnie prosimy o padanie swojego ulubionego koloru

Sposób użycia

1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim.

2. Nałożyć cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie LED 48W lub w lampie UV 36W według tabeli .

3. Nałożyć warstwę lakieru hybrydowego w wybranym kolorze i ponownie utwardzić w lampie (im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania). Dla uzyskania głębi koloru czynność należy powtórzyć.

4. Następnie nałożyć drugą, równie cienką warstwę tego samego lakieru, po czym utwardzić lakier w lampie.

5. Nałożyć warstwę HARD TOP lub DRY TOP dla nadania bardzo wyrazistego połysku. Utwardzić w lampie, a po użyciu Hard Topu przemyć cleanerem.

6. W celu ściągnięcia z paznokci lakiero - żelu, należy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę, następnie zastosować Aceton.

Reviews

Twoja opinia!

Pilnik do paznokci zebra prosty 80/100.